77.5%
Ultimátní komiksový komplet #033: Ultimate Spider-Man - Moc a odpovědnost
77.5%
-- %
Extérní hodnocení

Užijte si zbrusu novou legendu o vzniku legendárního pavoučího hrdiny a jeho první bitvu proti úhlavnímu nepříteli - Green Goblinovi.

Obsah

Myslíte si, že Spider-Mana znáte? Tak to jste na omylu! Nejslavnější hrdina Marvelu byl znovustvořen pro novou generaci. V této knize přichází jeho zrod a tragický příběh o moci a odpovědnosti. Užijte si zbrusu novou legendu o vzniku legendárního pavoučího hrdiny a jeho první bitvu proti úhlavnímu nepříteli - Green Goblinovi.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Ultimate Spider-Man #1-7.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Pro mě až moc ohraná písnička, která nijak extra nevybočuje ze zajetých kolejí. Osobně se mi více libil The Amazing Spider-Man. Ultimate vesmíru nemůžu přijít na chuť jak grafickým zpracováním, tak příběhem. Škoda, takhle je to dobrý nadprůměr. Snad příště přijde něco více originálního.

(3. prosince 2013)
jardoom
Offline

Abych řekl pravdu, je celkem nemožné hodnotit něco, co už nám bylo předloženo asi kaďilionkrát ve všech různých podobách. Jde o to, že příběh o začátcích Petra Parkera je už celkem ohraný, tudíž Vás už nemá čím zaujmout ani překvapit. Za příběhovou část musím tedy dát komiksu mínus, i když to špatný příběh není, máme toho už všichni dost. Není to nic, za co by se měl Spidey stydět, spíš jde o to, že během deseti let vyšlo pár komiksů a filmů, které tohle téma neustále opakují a člověku už to pak leze krkem. Když bych měl hodnotit kresbu, budu spíše hodným strýčkem. Mám tenhle styl rád a Marka Bagleye celkem obdivuji, jelikož do Ultimate Spidermana dal to nejlepší. V kresbě je cítit smrdutý závan města, jehož ulicemi se Spidey brázdí. Když se do kresby zakoukáte, ucítíte chvění kostí v momentě, kdy Parker praští s Drtičem v ringu. Neberte mě tak doslova, ale Bagley umí perfektně zachytit pohyb a akci, což je dle mého názoru u Spider-Mana velmi podstatným faktorem. Spidey je svižný a rychlý hrdina, tudíž je při jeho kresbě opravdu důležité zachytit jeho pohyb v tom správném okamžiku. Když to ohodnotím jako celek, přijdu na to, že je to pěkně nakreslená leč ohraná pohádka, určená pro ty, kteří Parkera neznají. Kdo ho ale v dnešní době nezná?

(4. prosince 2013)
47
Offline
47

Po dlhšom čase som z komiksu Ukk série trochu sklamaný.Origin Spidermana v novom podaní scenáristu Bendisa prináša len veľmi málo nového plus pár miernych odchýlok od originálu.Nečíta sa to zle no minimum inovácii ma neprinútilo k horúčkovitému zrovnávaniu s originálom...čo je jedna zo zásadných vecí ktorú by som na novom podaní starého príbehu očakával...Komiks ľahko nadpriemer posúva skvelá Bagleyho kresba,takže za to 4z5.

(8. února 2015)
Cap 12
Offline

Velmi povedené! Nový Ultimate Spidey se mi moc líbí. Byť už první díl od Crwe mám, na tuto knihu jsem se těšil. Spideyho origin byl dobře zvládnutý, čtení mě bavilo, párkrát jsem se zasmál, ale nelíbil se mi Goblin. Opravdu mi připomínal Hulka. Ale líbila se mi Bagleyho kresba. Tahle kresba se k novému Spideymu prostě hodila. Tato kniha mě utvrdila v dalším kupování USM a spol. od Crwe. 5 hvězd za zpackaného Goblina hvězda dolů.

(22. července 2014)
jh666
Offline

Další důkaz, že Ultimate vesmír Marvelu (myslím Země-1610) je opravdová bomba. Po skvělých Ultimates je tu neméně výborný Spidey. Rozjezd je trochu pomalejší, ale pak děj graduje ke skvostnému závěru. Jednoznačně 100% P.S. Proč museli i tady zabít strýčka Bena, a May, pro mě nejotravnější postava Marvelu, zase přežila.

(30. listopadu 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Ultimate Spider-Man, Vol. 1: Power and Responsibility
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 27/11/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 28/11/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Brian Michael Bendis
Kresba: Mark Bagley

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 13. listopadu 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku