80.0%
E.V.A. - Kroniky z podzemí
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Ocitáme se v budoucnosti , v níž jsou lidé v důsledku klimatických změn nuceni žít pod zemí. Kvůli požárům způsobeným blízkostí zemského jádra, lidé ze nejnižší podzemské vrstvy musí nahrazovat spálené části těla umělými napodobeninami. Hlavní hrdinkou komiksu je dívka E.V.A. z této vrstvy, která se chce navzdory zákazům dostat na povrch. Proč je vlastně zakázáno přecházet mezi vrstvami? E.V.A. na cestě potkává zvláštní existence a dozvídá se hrozné tajemství. Můžete se těšit na matrixovské finále ve stylu "nic není, jak se zdá být".

Obsah

E.V.A. je sci-fi komiks, který obsahuje vše, co se od takového typu komiksu očekává. Detailní kresbu technologie, kyborgy, zrůdy, sexy ženy, postkatastrofickou společnost. Jeho specifikem je spojení lidského těla s technologií.

Ocitáme se v budoucnosti , v níž jsou lidé v důsledku klimatických změn nuceni žít pod zemí. Kvůli požárům způsobeným blízkostí zemského jádra, lidé ze nejnižší podzemské vrstvy musí nahrazovat spálené části těla umělými napodobeninami. Hlavní hrdinkou komiksu je dívka E.V.A. z této vrstvy, která se chce navzdory zákazům dostat na povrch. Proč je vlastně zakázáno přecházet mezi vrstvami? E.V.A. na cestě potkává zvláštní existence a dozvídá se hrozné tajemství. Můžete se těšit na matrixovské finále ve stylu "nic není, jak se zdá být".

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Marco Turini
Marco Turini
Kresba/Scenář

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

No sice se nejedná o úplně originální zápletku a rozuzlení neposadí na zadek, ale takove sci-fi zamyšlení to dobře funguje. Turini je předevšim kreslíř. Sice kresba není úplně dechberoucí, ale Art Book na konci knihy to jenom potvrzuje.

(15. listopadu 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název E.V.A.
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série --
Vydavatelství v ČR RandO
Datum vydání v ČR 08/06/2013
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 01/01/2006
Vazba Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Marco Turini

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x240mm
Počet stran 96
Tisk barevný
Cena 195.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 15. listopadu 2013
Naposledy editováno 15. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku