68.0%
Ultimátní komiksový komplet #015: Punisher: Vítej zpátky, Franku - část 1
68.0%
-- %
Extérní hodnocení

Frank Castle, alias Punisher, se vrací do New Yorku a je připravený pokračovat ve svém neúnavném boji proti organizovanému zločinu. Postupně likviduje jednoho kriminálníka za druhým a chystá se zaútočit na nechvalně proslulou rodinu Gnucciových. Připravte se na pořádnou dávku té nejkvalitnější krvavé spravedlnosti.

Obsah

Frank Castle, alias Punisher, se vrací do New Yorku a je připravený pokračovat ve svém neúnavném boji proti organizovanému zločinu. Postupně likviduje jednoho kriminálníka za druhým a chystá se zaútočit na nechvalně proslulou rodinu Gnucciových. Připravte se na pořádnou dávku té nejkvalitnější krvavé spravedlnosti.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Punisher (vol. 5) #1-5.

Autoři

Steve Dillon
Steve Dillon
Kresba
Garth Ennis
Garth Ennis
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

Pavouk
Offline

Můj druhý Punisherovský komiks. A ani nevím, jestli jej brát jako druhý Punisherovský nebo Ennisovský komiks. Punisher mě jako postava vždycky bral, takže pochopitelně mě čtení bavilo. Příběh a atmosféra byly parádní a kromě rozdělení na 2 části mi snad nic nevadilo. Taky účast Daredevila byla velkým plus, takže si tento kousek nemohu vynachválit. Ve sběru Punishera tedy hodlám pokračovat a jakmile mě kterýkoliv z nich zklame, nejspíše budu muset dát vědět.

(24. listopadu 2013)
Cap 12
Offline

Jak tak koukám máme tu celou pyramidu hodnocení, a tak když jsem se na komiks chystal, tak jsem absolutně nevěděl co čekat. První co mě zaujalo byla krásná, barvitá kresba kresba, posléze jsem zjistil že i scénář nebyl tak špatný. Když jsem na internetu četl ty chvalozpěvy o Garthu Ennisovi jako komiksový Tarantino, tak jsem od komiksu čekal trochu víc. Ale i tak se mi to celkem líbilo, a navíc Máma byla docela příjemný oddech od těch bachnatých šéfů mafie typu Kingpina. Komiks mě příjemně pobavil a potěšil a už se těším až mi Santa Claus pod stromeček nadělí Už o něco drsnější Řadu MAX. 3,5 hvězdy.

(30. listopadu 2013)
47
Offline
47

Prvý samostatný Punisher ktorého som kedy čítal a...uf...aj napriek tomu chcem drzo tvrdiť že ťažko pochybujem o tom že práve tento Punisher je ten naj,ktorý sa mal objaviť v tom naj z MARVELU.Ennis je schopný scenárista,ale čo doboha je toto??Plytký príbeh sa opiera o hory mŕtvol ktoré s prehľadom na seba kopí nepremožiteľný Frank Castle,čierny humor a hromadu neazujímavých postáv...z tejto šedi priemerností ako tak vyčnievajú postavy detektívov,no ani nie tak tie postavy ako ich dialógy...ešte presnejšie hra ktorú medzi sebou hrajú na hádanie filmov....ako tak ma pobavila aj Vedúca gangstrov ktorá príde o všetky končatiny...Ennis týmto nekončí a pchá do deja ďalších magorov,ktorý sa inšpirovali Frankovou prácou a starajú sa tak o čerstvý prísun ďalších mŕtvol,len preto aby boli nakoniec svojim vzorom zavrhnutý.Nechápem ako sa film v hlavnej úlohe s Thomasom Janeom,ktorý bol rovnaká bieda ako toto,v čom tom inšpiroval práve touto sériou,konkrétne otravnými susedmi,ktorý asi mali dať Castlovy aký taký ľudský rozmer.Tak isto si film zobral asi to najzábavnejšie z tejto dvojknihy....Rusáka..Pokračovanie u druhej knihy....2,6z5

(31. ledna 2016)
Elhonzo
Offline

Tuhle sérii prostě miluju , Dillon a Ennis se k Frankovi prostě hoděj . Akce a mrtvoly by se dali krájet (občas se tak i stane :D ) a objeví se i Daredevil.

(19. listopadu 2013)
jh666
Offline

Poprvý mi bylo trochu líto peněz za něco z kompletu. Kresba průměr. Příběh byl, no vlastně tam žádný není, jen vyvražďovačka. Jedna hvězda za nejtěžší rozhodnutí Daredevila.

(30. listopadu 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Punisher Vol. 1: Welcome Back, Frank
Druh Román
Žánr Akční
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 13/11/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 14/11/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Garth Ennis
Kresba: Steve Dillon

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 13. listopadu 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku