50.0%
Batman: Detective Comics 2 - Zastrašovací taktiky

Batman: Detective Comics, Vol. 2 - Scare Tactics

50.0%
-- %
Extérní hodnocení

Ozbrojenci v Batmanově kostýmu vyloupí banku. Márnice města Gotham zaplňují mrtvoly, které si jsou navzájem podobné, a pak vzápětí mizí. Přímo ve firemní budově Wayne Enterprises probíhá pokus, který končí nebezpečným nezdarem. Vše nasvědčuje tomu, že tyto události mají společného jmenovatele, zabijáka zvaného Mr. Toxic, a že v ohrožení není jen samotný Gotham, ale i celý svět.

Obsah

KOLEM TEMNÉHO RYTÍŘE SE TO ZÁHADAMI JEN HEMŽÍ

Ozbrojenci v Batmanově kostýmu vyloupí banku. Márnice města Gotham zaplňují mrtvoly, které si jsou navzájem podobné, a pak vzápětí mizí. Přímo ve firemní budově Wayne Enterprises probíhá pokus, který končí nebezpečným nezdarem.

Vše nasvědčuje tomu, že tyto události mají společného jmenovatele, zabijáka zvaného Mr. Toxic, a že v ohrožení není jen samotný Gotham, ale i celý svět.

Temný rytíř se této záhadě musí dostat na kloub, čeká ho ale boj s celou bandou Scarecrowů zamořujících vše svým jedovatým plynem strachu, střet s tajnou organizací Soví tribunál, která zaútočí na Arkhamovu léčebnu, a také útěk jednoho z tamních nejnebezpečnějších chovanců, který ovládá hypnózu a říká si Black Mask.

Navíc spolu s Brucem Waynem absolvujete poslední lekci jeho tréninku předtím, než se stal Batmanem, a dozvíte se i víc z minulosti Harveyho Denta, známého též jako Two-Face.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman: Detective Comics #8-12, #0

Batman: Detective Comics Annual #1

 

Limitovaná edice:

Vyšla v pevné vazbě s přebalem na speciálním papíře s černobílou variantou obálky, číslované s certifikátem. Vyšlo pouze 52 kusů.

Autoři

Tony S. Daniel
Tony S. Daniel
Kresba/Scenář

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Bohužel o něco horší než první díl . Příběh už není tak skvělý a je to více méně tuctová záležitost kde vás nic nepřekvapí . Pořád vás to sice bude bavit a je tam dost dobrých Bat-momentů , ale už to prostě nemá tak parádní atmošku. Kresba je pořád dobrá , akční a skvěle vystihuje co se děje . Takže za ní plus . Rozhodně ještě potěší menší provázanost na Soví město od Crwe ( spolu s Brucovo příběhem z jeho tréninku zřejmě nejlepší sešit v knize).

(26. listopadu 2013)
Morzael
Offline

Jedná se o příjemnou oddechovku, která se snaží vrátit sérii Detective Comics ke kratším detektivním epizodkám. Pěkně se prolíná se Sovím tribunálem, ale celý svazek působí velmi rozházeně a kvalita jednotlivých příběhů je nevyrovnaná.

(20. ledna 2016)
Drekorian
Offline

Ahoj, jmenuju se Tony Daniel a rád prohazuju Batmana sklem, koukejte! Žbuch! Tak teda, potřebuju batmanský příběh, tak tam nacpu nějaké ty batmanismy. Catwoman vystrčí na pár panelů prsa a prdel, zápletka netřeba! É, co dál. Technobláboly, technobláboly, záporák nemá ksicht - to maj lidi rádi, střih, rozbijdržká! Zkuste udržet vážnou tvář u Mr. Toxika! Čelendž! Fláknem tam na konec nějaké ty anuály a nulky a lidi budou mít radost. Nulté číslo: Bruce Wayne hledá v Himalájích lásku a dostane akorát tak žabikuchem mezi žebra. To od sebe všichni autoři Batmana opisujou nebo co?! Na závěr ještě přetrpět sebraný bonusový příběh s Dentem a je chválabohu konec. Dost možná nejhorší superhrdinský komiks, který jsem kdy četl.

(17. ledna 2016)
jh666
Offline

První díl byl rozhodně lepší, ale ani tady se nejedná vyloženě o tragédii. Krátké epizodky mi nevadí, horší je to s jejich proměnlivou kvalitou. Tie-in k noci sov je výborný, na druhou stranu příběh s Two-Facem je nudný až běda. Kresba je ve většině případů velmi dobrá. 60 %

(26. července 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: Detective Comics, Vol. 2 - Scare Tactics
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman: Detective Comics - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 20/11/2013
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 10/04/2013
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Tony S. Daniel

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 232
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 232
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Limitovaná edice

Formát 168x258mm
Počet stran 232
Tisk barevný
Cena 999.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 26. října 2013
Naposledy editováno 19. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku