67.7%
Ultimátní komiksový komplet #058: Iron Man: Pět nočních můr
67.7%
-- %
Extérní hodnocení

Největší nepřítel Tonyho Starka, šílený magnát Obadiah Stane, zemřel při pokusu zničit Tonyho dědictví. Nyní přichází na scénu Obadiahův syn Ezekiel, který přísahal pomstít otcovu smrt.

Obsah

Největší nepřítel Tonyho Starka, šílený magnát Obadiah Stane, zemřel při pokusu zničit Tonyho dědictví. Nyní přichází na scénu Obadiahův syn Ezekiel, který přísahal pomstít otcovu smrt. Zatímco otec chtěl Tonyho Starka porazit pomocí neohrabané zbroje zvané Železář, Ezekiel využívá hrdinovy designy, aby vytvořil něco lepšího - Iron Mana 2.0. V postavě Ezekiela Stanea, který je stejně bezohledný a desetkrát chytřejší než jeho otec, ožívají najednou všechny nejhorší noční můry Tonyho Starka

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Iron Man vol. 5 #1-7.

Autoři

Matt Fraction
Matt Fraction
Scénář

Postavy

Komentáře uživatelů

Cap 12
Offline

Já teda moc spokojen nebyl. Nelíbil se mi příběh, nelíbila se mi kresba. Bylo to jedno z těch slabších UKK.

(29. září 2013)
Damien
Offline

Co se dějte týče, nemůžu si moc stěžovat. Je to docela slušný nápad, ačkoli mě moc nebaví, že všichni Iron-manovi protivníci jsou o tom, že si vyrobí lepší brnění, umí líp svářet atd. Kresba, protože je podobná jako Extremis, se mi hnusila už od první stránky. Jsou tam některé dost povedené obrázky, ale jinak je to styl, který mi fakt nesedí. Váhám mezi třemi a čtyřmi.

(8. září 2013)
Morzael
Offline

Stejně přímé a nudné jako Extremis, možná ještě horší. Kresba je tu vyloženě něco hnusného. Scénář je průměrný až podprůměrný. Je mi opravdu záhadou, jak se tento komiks ocitl v tomto výběru. Nejlepší na tomto svazku je konec se Spider-Manem.

(8. února 2014)
S4TW
Offline

Tak tahle kniha se mi hodnotí velice těžko. Kresba se mi vážně líbila, ale místy dost ujížděla a přišla mi dosti nejednotná, jakoby jednu stránku malovalo více umělců, takže v celkovém výsledku kresba knihu dost srážela. Scénář, opět velice povedený, ale je tu zase velké ALE. Jedná se o klasický příběh Iron Mana, který je jak přes kopírák. Hrdina, co ukradne něco IM nebo něco podobného vytvoří a snaží se toho zneužít... klasika. Na druhou stranu se jedná o docela velký nářez, když si vezmeme, že zde bylo zavražděno hodně lidí (ale to v Genocidě taky a ještě mnohem víc). No, jak říkám, těžko se mi to hodnotí, ale celkem se jedná o slušný průměr, ale pořád jenom průměr, bohužel. Určitě to mělo větší potenciál, držet kresbu na uzdě a scénář ještě něčím novým (nezvyklým) obohatit.

(15. září 2013)
Drekorian
Offline

Tony Stark, miliardář, filantrop, playboy, bývalý zbrojní magnát a druhá reinkarnace Krista, který smývá hříchy světa. Nevím, odkud se neustále berou ti zloduši, kteří chtějí Tony zlikvidovat, vzhledem k tomu, že Stark snad až chorobně touží po popularitě. Kresba je místy hodně plastová, nejhůře asi dopadl Reed Richards, ze kterého Salvador udělal jakéhosi neforemného Kena. Slušných šedesát procent. Team-up se Spideym na bonus.

(18. září 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Iron Man: Five Nightmares
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 04/09/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 31/07/2013
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Matt Fraction
Kresba: Salvador Larroca

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Memphis
Vloženo 4. září 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku