92.7%
Ultimátní komiksový komplet #016: Ultimates: Nadčlověk
92.7%
-- %
Extérní hodnocení

Generál Nick Fury z agentury S.H.I.E.L.D. dostal za úkol vytvořit vládou sponzorovanou smrtící jednotku složenou z nadlidí, která by dokázala čelit všeobecnému strachu z mutantů ohrožujících světový mír.

Obsah

Generál Nick Fury z agentury S.H.I.E.L.D. dostal za úkol vytvořit vládou sponzorovanou smrtící jednotku složenou z nadlidí, která by dokázala čelit všeobecnému strachu z mutantů ohrožujících světový mír. Do svého týmu zrekrutuje Iron Mana, Giant-Mana, Wasp, Hulka, Captaina Ameriku a poněkud neochotného Thora. Plán se však bohužel zhroutí ve chvíli, kdy Hulk propadne krvelačnému běsnění a Ultimates jsou dotlačeni až na hranice svých možností.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Ultimates #1-6.

Autoři

Mark Millar
Mark Millar
Scénář
Bryan Hitch
Bryan Hitch
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Skvělý komiks. Miluju Marka Millara a miluju, když se někdo oprostí od plochých a dokonalých superhrdinů a ukáže je jako propracované, lidské charaktery. Scénář skvělý, kresba parádní. Se Zázraky pro mě příčka číslo jedna v edici UKK.

(4. srpna 2013)
Singular
Offline

Dospělí přístup k příběhu...super. Navíc mi osvětlil některé vědomosti o postavách jako například o Gain-manovi a Wasp. Drsný konec ale i tak potěšil a zaskočil.

(21. října 2013)
S4TW
Offline

Po přečtení této knihy mám docela rozporuplné pocity. Začnu asi negativy. Především mi vůbec nesedla kresba, ale to je asi jen osobní pocit, dále je příběh docela málo akční a je to spíš kecačka a nábor, možná kdyby člověk četl další část, tak to bude působit taky trochu jinak, ale docela jsem se místy nudil. Na druhou stranu scény s Capem za druhé světové, bitva s Hulkem a závěrečná rozepře Wasp a Giant-Mana jsou grandiózní. Další plus je velice zajímavé zpracování, kdy jsou nám hrdinové přiblíženi více jako obyčejní lidé s problémy i jinými než superhrdinskými, tohle je snad největší plus celé knihy, ten zvláštní více realistický styl a rozhodně mě nalákal na pokračování. Přesto se pro mě nejedená o absolutní vrchol, ale rozhodně silný nadprůměr.

(6. srpna 2013)
Const.ex
Offline

Docela dobrý komiks, ale bohužel vtipné mě to ani moc nepřišlo... častěji spíše trapné. Kulturní odkazy až nepatřičné. Charakterová "deformace" některých postav až vysloveně bolí (Dr. Banner/HULK). Naopak co opravdu musím ocenit je kresba, která tomuto pojedí neskutečně sedí, ale hlavně pekelné tempo, které u komiksů moc nemusím, ale v tomto případě je účelné a tedy oprávněné. Co se příběhu týče, tak pro mě nejzajímavější je určitě poslední sešit v tomto svazku. Za ten si to zaslouží 4*

(30. července 2013)
Cap 12
Offline

Ultimates mě opravdu potěšili. propracovaný scénář Marka Millara který si nás získal svým Kick-assem nebo Rudou hvězdou, spolu s nádhernou kresbou Bryana Hitche dělají Ultimates jedním z nejlepších komiksů který v UKK zatím vyšel. Za mě rozhodně 5 hvězd.

(8. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Ultimates Vol. 1: Super-Human
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 24/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 08/02/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Millar
Kresba: Bryan Hitch

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 24. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku