98.0%
Batman vs. Red Hood

Batman: Under the Red Hood

98.0%

Tento akcí nabitý animovaný Batman staví proti hlavnímu superhrdinovi zvláštního nového nepřítele, postavu zvanou Red Hood, která terorizuje Gotham City. Tento zlý chlapík řídí organizovanou kriminální scénu ve městě a stává se postrachem ulic, ale Batman brzy zjistí, že Red Hood chce něco víc, než jen peníze...

Obsah

Každou noc vychází Batman z příšeří a chrání obyvatele Gotham City před fantomy. Ale poslední dobou se jiný samozvaný ochránce veřejného blaha plíží ulicemi a jeho nemilosrdné metody spíše nahánějí hrůzu, než aby přinášely uklidnění. Ďábelský padouch, který jakoby znal každý Batmanův krok, si klade za cíl vyčistit ulice Gotham City jednou provždy a současně chce zničit i samotného netopýřího ochránce pořádku. Teď, když Red Hood započal velmi selektivně likvidovat gothamské podsvětí, objeví se znovu Joker, aby se vysmál odvěkému nepříteli tím, že vykope nějaké kostlivce, kteří měli raději zůstat pohřbeni.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Zobrazit více

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Grayson
Offline

Výborný scénář plný výjevu z Batmanovi historie;famózní animace a úchvatný hudební doprovod,který skvěle dokresluje temnou a depresivní atmosféru.Bravurní vykreslení věčně deštivého Gotham City už je jen třešničkou na dortu.Jeden z nejvybroušenějších animovaných klenotů od DC comics.

(15. května 2014)
S4TW
Offline

Taky se přidám s tvrzením, že se jedná o nejlepší animá, minimálně z těch, které jsem dosud viděl. A to především díky soundtracku, skvělým postavám (hlavně Jason a Joker), ale především parádnímu scénáři. Jediné menší mínus vidím v samotné animaci, která mi prostě místy přijde taková krkolomná, ale to jsou snad všechny superhrdinské animáky. Na druhou stranu to vynahrazuje perfektní atmosféra. Každý, kdo má aspoň trošku rád Batmana, si tento film užije!

(13. února 2017)
nightwing
Offline

Celý film je fakt super je o psychopatovi Jokerovi a Jasonu Toddovi je tam akce je tam vše co byste od dobrého animáku čekali dá se brát jako nejlepší animák vůbec bomba,cool

(9. prosince 2012)
Memphis
Offline

Silný příběh o Robinech a Batmanovi. Navíc šílený Joker. Co více si od animáku přát.

(21. června 2013)
The First Robin
Offline

Pravděpodobně vrchol animované DC tvorby,který nebude dlouho překonán. Temná atmosféra připomínající nejlepší léta Tima Burtona, dokonale poskládaný příběh, který v kombinaci s povedenou hudbou vytváří fascinující obraz bolesti, domnělé zrady a nenávisti. Plný počet a moje hluboká poklona k tomu.

(18. května 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: Under the Red Hood
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 15/09/2010
Premiéra v zahraničí 01/01/1970

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Pavouk
Vloženo 20. srpna 2011
Naposledy editováno 24. července 2015

Najdete nás na Facebooku