70.0%
Blade

Blade

70.0%

Síla nesmrtelnosti... duše člověka... srdce hrdiny! Blade (Wesley Snipes) je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je Blade tím posledním, kdo stojí mezi upířím lordem Deaconem Frostem (Stephen Dorff) a jím zosnovanou zkázou světa a všeho lidského. (oficiální text distributora)

Obsah

Síla nesmrtelnosti... duše člověka... srdce hrdiny! Blade (Wesley Snipes) je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je Blade tím posledním, kdo stojí mezi upířím lordem Deaconem Frostem (Stephen Dorff) a jím zosnovanou zkázou světa a všeho lidského.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

47
Offline
47

Určite jeden z lepších komiksákov,ktorý si zachoval tvár povodnej predlohy.Len tých kung-fu karate ninja nastylovaných bojov som si moc neužil....4z5

(23. ledna 2016)
S4TW
Offline

Buď se snažili až moc udělat film komiksově a nebo je to prostě špatně. Pro mě je to spíš takový film k pobavení. I přes to, že tu hraje můj oblíbený herec W.Snipes, tak hodnocení moc nezachraňuje.

(14. února 2013)
Saint of Killers
Offline

Prvního Bladea mám rád už od doby, kdy jsem ho viděl poprvé. Pořádný akční hrdina v druhé polovině 90. let ve filmu chyběl a právě Wesley Snipes tuhle díru Bladem vyplnil. Má to tu správně temnou atmosféru, solidní upírskou mytologii a hlavně absolutně drsnýho hlavního hrdinu. Škoda, že další díly už kvalit jedničky nedosáhly.

(24. listopadu 2015)
Morzael
Offline

Super první díl. Temná atmosféra, drsný svět prokletých upírů a Blade, kterej se s ničím nesere! Jeden z mých oblíbených komiksových filmů.

(16. listopadu 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Blade
Kategorie Film
Svět Marvel
Premiéra v ČR 04/02/1999
Premiéra v zahraničí 19/08/1998
Následující
Blade 2

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 8. srpna 2011
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku