80.0%
Assassin’s Creed

Assassin’s Creed

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století.

Obsah

Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa.

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Komentáře uživatelů

S4TW
Offline

Nemůžu si pomoct, ale i jako velký fanoušek herní série jsem byl maximálně spokojený. O mnoho lepší zpracování světa AC než tomu bylo u komiksu. Já jsem se bavil, byl jsem rád, že byl film zařazen zase do jiné doby než hra. Divák, který předtím nikdy nehrál AC, může být místy dost zmatený a ve scénáři se ztrácet. Naopak někteří herní fanoušci budou zase naštvaní, že film se ve spoustě věcech dost liší od hry a jde si svou cestou... Ale mě to jednoduše sedlo, neříkám, že to je kinematografický zápis do historie, ale velmi povedená (i když jednoduchá) akční jízda s exkurzí do historie. Každopádně bude potřeba minimálně ještě 2-3 díly, aby se tomu dal trochu větší smysl... Zatím velká spokojenost!

(5. března 2017)
47
Offline
47

Hm....no takmer celý film som si hovoril...žeby konečne adaptácia hry ktorá nesklzne do béčkovej sračky?...ale kdeže....ten tupý,céčkovy koniec bez originálneho nápadu...všetcia sa zídeme v megalomanskej mlátičke... tomu načisto zlomil väz....je to škoda...Ktovie či došly prachy alebo invencia...no už dlho som nevidel aby posledných pár minút tak dehonestovalo celý film...3z5

(8. listopadu 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Assassin’s Creed
Kategorie Film
Svět --
Premiéra v ČR 29/12/2016
Premiéra v zahraničí 21/12/2016

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 17. ledna 2017
Naposledy editováno 17. ledna 2017

Najdete nás na Facebooku