90.0%
Daredevil (Netflix seriál)
90.0%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Najdete nás na Facebooku

Režie

Zobrazit více

Hrají

Postavy

Komentáře uživatelů

Saint of Killers
Offline

Za první řadu bych klidně dal v rámci komiksového žánru i 5 hvězdiček. Výborná temná atmosféra. Příběh, který místy nemá daleko i do skvělého mafiánského seriálu, to vše umocněné vynikajícím Vincentem DOnofriem. Dobře funguje i parťácká linie s Foggy Nelsonem. Jenže po druhé sérii musím srazit hodnocení a to opravdu hodně. Protože nebýt Punishera, který jako jediný nemele pořád dokola snůšku patetických sraček a jednoho dílu s opět skvělým Kingpinem, byla by pro mě tahle série odpad v té nejčistší podobě. Přesně to, co na všech filmech z MCU nesnáším, doplněné houfem ninjů, kteří stále odněkud vyskakují, jen aby mohli dostat od Daredevila na držku. Je to trapný, hloupý, překombinovaný a navíc všechno tak děsně super cool, že bych za to tvůrce nejradši postavil před hlaveň nasranýho Punishera.

(22. listopadu 2016)
S4TW
Offline

Co k tomu víc říct, než že je to nejlepší komiksový seriál, co kdy spatřil světlo světa (zatím)? Skvělí herci, výborný scénář, úžasně temná atmosféra, krásné souboje, zábavné dialogy, dobrý záporáci (především excelentní Kingpin, který není tak jednotvárný, jak by se mohlo předpokládat)... Není nač si stěžovat a pouze s napětím očekávat druhou řadu, kde bude i Punisher :-) tenhle seriál nemá chybu!

(13. června 2015)
jh666
Offline

Po shlédnutí posledního dílu první série jsem přesvědčen, že se jedná o jeden z nejlepších komiksových seriálů vůbec. Daredevil je naprosto nepřekonatelný svou atmosférou. Divák opravdu nemá problém uvěřit, jak na tom Hell\\s Kitchen je. Vše podporují bezchybné herecké výkony. Obzvláštní poklonu zaslouží Vincent D\\Onofrio, jehož Wilson Fisk je skutečně dokonalý. Ostatní herci jsou ale také takřka bezchybní. Pochvalu pak zaslouží skvěle zvládnutá choreografie soubojů (konec druhé epizody). Věřím, že menší útlum v poslední epizodě je způsoben kostýmem, který do druhé řady ještě upraví. Série 1 - 100 %

(12. dubna 2015)
Morzael
Offline

Někdo konečně pochopil, jak dobře udělat reálně působící superhrdinský seriál. Parádní akce, sympatické postavy, boření klischoidních situací, dobrý záporák, žádné cinty a zbytečně ufňukané scény. K tomu kupodivu i dobří herci v hlavních rolích. Oceňuji především jednu věc, kterou jsem snad ještě v jiném podobném seriálu neviděl, a sice, že ani hlavnímu záporákovi vše nevychází, dokud ho náš hlavní hrdina nesundá, ale sere se mu to ze všech stran. Vypadá to, že Marvel začíná DC válcovat i na frontě seriálů, protože tohle převálcovalo patetického Arrowa na prach.

(21. května 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Daredevil
Kategorie WEB Seriál
Svět Marvel
Premiéra v ČR 30/11/2014
Premiéra v zahraničí 10/04/2015

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 3. února 2015
Naposledy editováno 7. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku