25.0%
Catwoman

Catwoman

25.0%

Ostýchavá a přecitlivělá výtvarnice Patience Philips (Halle Berry) je ženou, která se snad nikdy nepřestane omlouvat za to, že se vůbec narodila. Pracuje jako návrhářka pro Hedare Beauty, gigantickou kosmetickou společnost, přicházející na trh s revolučním výrobkem proti stárnutí. Když Patience náhodou narazí na zlověstné tajemství svého zaměstnavatele, ocitá se náhle uprostřed ohromného spiknutí, které jí následně změní život navždy. Osudovým zvratem se promění na ženu, vládnoucí kočičí silou, rychlostí, hbitostí a zbystřenými smysly. Díky nově získaným dovednostem a kočičí intuici se Patience stane Kočičí ženou (Catwoman), uhlazenou a plíživou bytostí, balancující na tenké hranici mezi dobrem a zlem. Jako...

Obsah

Ostýchavá a přecitlivělá výtvarnice Patience Philips (Halle Berry) je ženou, která se snad nikdy nepřestane omlouvat za to, že se vůbec narodila. Pracuje jako návrhářka pro Hedare Beauty, gigantickou kosmetickou společnost, přicházející na trh s revolučním výrobkem proti stárnutí. Když Patience náhodou narazí na zlověstné tajemství svého zaměstnavatele, ocitá se náhle uprostřed ohromného spiknutí, které jí následně změní život navždy. Osudovým zvratem se promění na ženu, vládnoucí kočičí silou, rychlostí, hbitostí a zbystřenými smysly. Díky nově získaným dovednostem a kočičí intuici se Patience stane Kočičí ženou (Catwoman), uhlazenou a plíživou bytostí, balancující na tenké hranici mezi dobrem a zlem. Jako správná divoká šelma je nebezpečná, úskočná a nezkrotná. Její nový život, v němž o dobrodružství není nouze, se navíc komplikuje začínajícím vztahem s Tomem Lonem (Benjamin Bratt), policistou, který se zamiloval do Patience, ale zároveň je fascinován tajemnou Kočičí ženou. Ukáže se totiž, že je zodpovědná za řadu zločinů sužujících město.

Najdete nás na Facebooku

Hrají

Komentáře uživatelů

The First Robin
Offline

Kdyby jí nehrála Halle Berry a nenosila takovej pěknej kostým, bylo by to na odpad. Takhle alespoň jedna hvězda :-)

(16. července 2013)
jardoom
Offline
odpad!

Catwoman si zasloužila lepší filmové zpracování.Tahle trapná,nudná a šmelinářská fraška je největší chybou pana režiséra Jeane-Christophere Pitofa který po tehle trapnosti natočil už jen jeden film který je ještě horší.Vykastrovat by si teda zasloužl leda tak on.

(27. ledna 2013)
Morzael
Offline

Člověk, který takhle zprznil postavu Catwoman by zasloužil vykastrovat jejíma diamantovýma drápama. Jedna hvězda za pěkné pohledy na poprsí Halle Berry v jejím oblečku.

(13. listopadu 2012)
TommyEmko
Offline

Klasický příběh o ošklivém koťátku co se stalo pěkně nabroušenou lvicí. I když je to jeden z těch slabších komiksových filmů, mě docela bavil a kdyby nebylo sexy Halle Berry tak bych dal 2/5 ale v tomto případě konečné hodnocení 3/5.

(23. října 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Catwoman
Kategorie Film
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 23/09/2004
Premiéra v zahraničí 19/07/2004

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 18. května 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku