75.0%
Arrow

Arrow

75.0%
-- %
Extérní hodnocení

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Obsah

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu.

Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích!

Zdroj: Oficiální text distributora

Najdete nás na Facebooku

Režie

Hrají

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Poměrně ucházející seriál. Hlavní postava je sympaťák, ve svých světlých chvilkách se jeví jako nolanův Bruce Wayne a v těch slabších jako tuctový seriálový floutek. Pěkná akce to spraví. Pod touto slupkou superhrdinského seriálu je ale i tak jen další rodinné seriálové drama.

(21. června 2013)
S4TW
Offline

Seriál je to opravdu velice povedený a já jsem nadšený, že tu je seriál o super-hrdinovi, a to hraný. Pár slabin se zde samozřejmě najde, ale přijde mi hloupost hodnotit tento seriál jakoby se jednalo o film. I na to, že se jedná o seriál je zde plno prvotřídní akce, navíc se nám dostává příležitosti seznámit se s postavou z DC světa, která není tak profláklá jako jiné. Je zde vidět hodně velká podobnost hlavní postavy s Brucem Waynem. Menší nedostatek vidím v tom, že všechny díly se vyvíjejí podle dost podobné šablony. V celkovém součtu se jedná o velice povedený kousek, ale hvězdu si nechám ještě v zásobě, neboť to není úplně na sto procent a za druhé podle toho, co jsem zatím slyšel o druhé sérii, tak se máme na co těšit.

(6. října 2013)
TurboManCZ
Offline

No, abych nějak ohodnotil tento serial, není mi zrovna dvakrát sympatický. Jelikož jsem vášnivý sběratel komiksu a hlavně komiksů s Arrowem, není mi postava Quinna nějak příjemná, Arrow už není takový ten Robin Hood, zarostlý blonďák, prostě mi to nepřišlo moc dobré. Peace

(9. dubna 2016)
gumidekmedvidek
Offline

No mě se to dost zamlouvá, sice tomu něco chybí, ale jako seriál to je parádní oddychovka. Rozhodne nečekejte od toho nějaký hlubší smysl.

(10. ledna 2013)
Morzael
Offline

Kdybych měl hodnotit po prvních třech dílech, tak by mohl tento výtvor být rád za 2 hvězdy, ale nakonec se to začíná rozjíždět celkem dle mého gusta a většina nelogičností pro mě je vysvětlena. Jak ale bylo řečeno, od ultra realistické podívané, jakou nám tvůrci slibovali, bych čekal něco jiného než týpka, který je zřejmě tak dobře vycvičen, že i kulky vystřelené metr od něj ho netrefí. Upřímně se mi moc nelíbí ani tento nový, telenovela styl, origin, který z Ollieho rodiny udělal záporáky a z něj samotného antihridnu. Vyhrazuji si právo změnit své hodnocení podle toho, jak se bude seriál vyvíjet :-).

(13. listopadu 2012)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Arrow
Kategorie TV Seriál
Svět DC Comics
Premiéra v ČR 20/10/2013
Premiéra v zahraničí 10/10/2012

Systémové informace

Má na starosti Voyager
Vloženo 17. května 2012
Naposledy editováno 24. února 2016

Najdete nás na Facebooku