Joss Whedon a James Spader o Avengers 2

1. října 2013 TommyEmko Diskuze (3)
Joss Whedon a James Spader o Avengers 2

Proběhlo několik různých interview, při kterých nám pánové Joss Whedon a James Spader prozradili něco málo o Avengers Age of Ultron. Tedy hlavně o postavách, jako je Black Widow, Hawkeye a Ultron.

Knihy Dobrovský

Black Widow není vůbec špatná postava, její historie a celý ten fakt, že je jedním z nejlepších agentů S.H.I.E.L.D.u a hlavně také superšpionkou, vám nedovolí si myslet něco jiného. A jestli ano, tak že ji ve filmu hrála taková kočka jako je Scarlett Johansson vás už přesvědčit musí. Ale i přes to se jí v Avengers nedostalo moc prostoru a popravdě kdyby tam nebyla příběh se skoro nezmění. Ovšem kromě nás si toho také všiml Joss Whedon a při nedávném interview pro Nedr HQ prozradil, že Black Widow bude mít v nových Avengers velkou roli.

Natasha bude mít v pokračování velkou úlohu, protože se chceme soustředit na postavy, které nemají svou vlastní franchízu. I přes to, že je v Capovi 2 a je zde skvělá. Je pro mě nejvíce zábavná, protože není superhrdina, víte, a to kvůli tomu co sem jednou četl - a přijdu si hloupě protože si nepamatuju, kdo tu knihu napsal - ale píše se v ní, Tihle lidi sou hrdinové, ty si špión. A to sou dvě různé věci - to je rozdílný set schopností - a ty nemáš jejich vysoké morální zásady nebo cokoliv z těch dobrých věcí. A právě tohle ji pro mě dělá tak zajímavou. Takže jo, to co pro ni mám přichystáno do druhých Avengers bude zabijácký.

V dalším interview pro ScreenRant Whedon prozradil, že stejně jako pro Widow má velké plány v nových Avengers pro Hawkeye. Což je pochopitelné, protože pro první Avengery byl příběhově ještě míň podstatný jak výše zmiňovaná Natasha a hodně fanoušků si myslí, že tam byl úplně zbytečně. Dokonce i sám Renner nebyl moc spokojený s tím jak byla ve filmu jeho postava vyobrazena. A podle toho co tedy Whedon říkal, se můžeme těšit na nějakou jeho pořádnou akci.

Je to více globální film o Avengers. Spousta věcí v tomto filmu má své vlastní místo, které nebude jen v Americe, ale jinde ve světě. Jednou z věcí co sem si užil, tentokrát již na 100%, bylo psaní Hawkeye. Záporák ho v prvních Avengers ovládl docela brzy a pak zde musel většinu filmu chodit jen celý zamračený, a tak je to nyní docela fajn mít tuto postavu k dispozici od začátku a sledovat jak působí spolu s ostatními.

Myslím si, že to bude fajn vidět tyhle dvě postavy více zapojeny do příběhu a možná už konečně budou vypadat jako Avengeři a ne jako nějaké dvě postavy co sou tam navíc.

Spader, představitel hlavního záporáka Ultrona nám také prozradil více o své roli ve filmu, při interview pro The Inquirer.

Mluvil sem o tom s Jossem Whedonem a ano, vlastně , právě tento víkend jsem byl fotit velice rozsáhle fotky, skeny hlavy, skeny hlavy a dělat všechny ty ostatní věci, pro přípravu Ultrona a pro zjištění toho jak tam budu pasovat!

Myslím si, že to bude spousta zábav a je to pro mě velice nostalgické. Když sem byl dítě můj nejlepší kamarád měl kufry plné komiksů a já neměl žádné, a tak sem miloval u něj přespávat. Navíc mám tři syny a dva z nich se hodně zajímají o komiksy a tak sou nadšeni z toho, že budu hrát tuto roli.

Ale i když Whedon asi ví co dělá, tak když se podívám na Spadera moc v něm Ultorna nevidím. Fakt je, že přes všechny konečné digitální úpravy bych klidně mohl Ultrona hrát já a všichni by si pak stejně mysleli, že je to Spader (smích). Takže se nechme překvapit jak mu to ve skutečnosti půjde.

Aby těch interview nebylo málo Scarlett měla také jedno pro Interview Magazine, kde byla zpovídána režisérem Darrenem Aronofskym, který se jí zeptal na Avengers také ptal. A ona mu dala tuto odpověď.

Začínáme točit teď v lednu. A myslím, že půjdeme rovnou do ulic a myslím že to bude někde za mořem.

Tak co? Jak na vás všechny ty interviewa působí? Těšíte se o to víc nebo vás Hawkeye s Widow tak moc nezajímají? Jak už u mě bývá zvykem pro odpověď na tyto otázky vás navedu do diskuze.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 01/10/2013 (1. října 2013)
Já se těším hlavně na Hawkeye, je to možná můj nejoblíbenější Avenger vůbec, takže u mě je to jednoznačné. Jen jsem zvědavý na Renera, mám ho jako herce rád, ale Hawkeye je pro mě úplně jiný člověk.
The First Robin Offline
The First Robin 01/10/2013 (1. října 2013)
Přijde mi celý Spaderovo prohlášení nějaký zmatený. Já měl do teďka za to, že Ultron bude mít pouze jeho hlas, popřípadě pomocí motion capture i nějaké to jeho gesto a pohyby, ale jinak bude celý udělaný v CGI. No nevím..aby tam nakonec nebylo víc Spadera než Ultrona..
Singular Offline
Singular 01/10/2013 (1. října 2013)
Jak řekl Tony v IM3 já jsem jen člověk v kusu plechu. Pořád je natom líp něž Black Widow a Hawkeye. Podle mě však tyto dvě postavy měli do děje Avengers co mluvit dost. Doufám že ve dvojce se dozvím víc o jejich vztahu. Moc ce nato těším. Přece jen sou jen lidé bez...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku