The Walking Dead sezóna 4 - nové fotky, názvy dílů a jejich popisy

29. září 2013 TommyEmko Diskuze (0)

Něco na zkrácení dlouhé chvíle, která nás dělí od prvního dílu této série.

The Walking Dead sezóna 4 - nové fotky, názvy dílů a jejich popisy

The Walking Dead se na televizní obrazovky stanice AMC vrací již příští měsíc právě v čas, aby stihli Halloween. I tak už se mnozí z vás jistě nemůžou dočkat co nám čtvrtá série přinese, stejně tak jako já. Po první sérii nás čekala studená sprcha v podobě utahané druhé, když se Frank Darabont z režisérské sesle přesednul pouze na tu pro poradce. A tak na nás pro nadcházející třetí AMC vytasilo kalibr největší.

Knihy Dobrovský

Do role hlavního poradce přizvala samotného otce The Walking Dead Roberta Kirkmana, který přispěchal jak se říká za pět dvanáct, aby vše zachránil. A i když konec třetí série nebyl zase tak moc dotažený, dostalo se nám po té studené sprše příjemného teplého pohlazení. A tak můžeme teď jen doufat, že ta nadcházející čtvrtá překoná všechny předchozí.

Ale zase na druhou stranu to čeká nebude tak dlouho jelikož páni z AMC si pro nás připravili již třetí sérii webizod, které jak už je tomu zvykem rozšiřují seriálový svět The Walking Dead. V první sérii jste mohli vidět příběh ženy, která se objevila v první epizodě první série jako plazící se torzo. V druhé sérii webizod jsme se dozvěděli jak chladné může být jedno skladiště. A teď si pro nás režisér Greg Nicoter připravil třídílný příběh nazvaný The Oath (Přísaha), ve kterém si hlavní role zahrají Ashley Bell (The Last Exorcism 2), Wyatt Russell a Ellen Greene. A prvního dílu se dočkáme již za dva dny a to 1.října 2013. A jako bonus vám přináším ještě prohlášení Nicotera:

Tyto webizody nám dávají unikátní příležitost, nahlédnout do dalších částí zpustošeného světa The Walking Dead. Crossover The Oath a The Walking Dead bude navazovat na jeden z nejvíce ikonickou scénu celé série a dodá nám k ní další pohled a její historii.

A ještě než se podíváme na samotné názvy první několika epizod čtvrté série a na jejich popisy. Pojďme se mrknou na pár nových fotek. Které podle mě vypadají velice dobře.

The Walking Dead season 4

The Walking Dead season 4

The Walking Dead season 4

The Walking Dead season 4

The Walking Dead season 4

The Walking Dead season 4

The Walking Dead season 4

Tady tedy jsou slibované oficiální názvy a popisy prvních čtyř epizod čtvrté série.

EPIZODA 401: 30 Days Without An Accident (30 dní bez nehody) - Rick a jeho skupina jsou blízko ideálnímu životu, jak to jen je ve vězení možné. Budou schopni vydržet ve své lidskosti, tváří v tvář novému zlu?

EPIZODA 402: Infected (Infikovaný) - Jak skupina čelí zcela novému nepříteli, Rick a ostatní musí bojovat, aby ochránili své živobytí, na které pracovali tvrdě, aby si ve vězení vytvořili.

EPIZODA 403: Isolation (Izolace) - Skupina opouští vězení a vydávají se hledat zásoby, zbývají členové se ve vězení potýkají se ztrátami.

EPIZODA 404: Indifference (Lhostejnost) - Mise za zásobami čelí překážkám, zatím co se situace ve vězení zhoršuje.

A pokud se těšíte minimálně tak moc jak já, tak si zatrhněte v kalendáři datum 13. října 2013. Kdy bude mít čtvrtá série premiéru na americké televizní stanici AMC.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz