Ant-Man dorazí do kin dříve

11. září 2013 Memphis Diskuze (2)

Ant-Man dorazí do kin dříve

Ant-Man dorazí do kin dříve

Film na motivy Marvelovské komiksové postavy Ant-Man, měl původně do kin dorazit až 6. listopadu 2015, nyní však u Marvelu vydali oficiální prohlášení, že se vydání filmu posouvá do natřískané letní sezóny a bude k vydění již od 31. července 2015, a tím přímo naváže na očekávaný úspěch druhých Avengers.

Knihy Dobrovský

Je možné, že se u Marvelu zalekli podzimní konkurence, kterou tvoří například nová bondovka, co je však jasné je, že fanoušci Dr. Henryho Pyma (alias Ant-Mana) i Janet van Dyme (alias Wasp) se dočkají o pár měsíců dříve, tedy 31. července 2015, co ale o filmu víme již dnes? Režírovat bude britský režisér Edgar Wright, který má již s adaptací komiksu zkušenosti z tvorby filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa. Wright se také podílí na scénáři, který s ním napsal Joe Cornish - společně již napsali scénář k filmu Tintinova dobrodružství. V ději půjde o samotný zrod Ant-Mana. Více však zatím nevíme.

V otázce obsazení, která nás zajímá asi nejvíce, zatím panují jen čiré spekulace. Proč si je ale nepřipomenout? S rolí Ant-Mana byli spojováni tito herci: Simon Pegg, Adrien Brody, Benedict Cumberbatch, Jared Padalecki, Michael C. Hall, Bradley Cooper a Armie Hammer. S rolí Wasp poté herečky: Brea Grant, Kristen Bell, Selena Gomez, Malin Akerman, Rachel Nichols, Alice Eve, Morena Baccarin a Mary Elizabeth Winstead. Nic však není uzavřeno, ani potvrzeno.

Do filmu Ant-Man pro nás Marvel chystá ještě řadu snímků - Thor: The Dark World (8. 11. 2013), Captain America: The Winter Soldier (4. 4. 2014), Guardians of the Galaxy (1. 8. 2014) a Avengers: Age of Ultron (1. 5. 2015).

Na který snímek se těšíte nejvíce? A koho by jste si v roli Ant-Mana a Wasp přáli?

O autorovi

Memphis
Memphis

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Liznič Offline
Liznič 11/09/2013 (11. září 2013)
taky se mi to trochu nezdá, ale rok 2015 bude možná nejnatřískanější rok v historii a bude dost záležet na propagaci a co je lepší propagace než Avengers 2.
bane Offline
bane 11/09/2013 (11. září 2013)
Tak aby Marvel nakonec nelitoval, když chtějí uvést Ant-Mana ve stejný měsíc jako WB/DC Batman vs. Superman.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku