Další krůček k novému filmu Hvězdné brány

9. září 2013 Damien Diskuze (9)
Další krůček k novému filmu Hvězdné brány

Každý asi už pochopil. že comixzone neni jen o komiksech, ale i o sci-fi, fantasy, manze a o těch nerdovskejch věcech obecně. Do toho samozřejmě patří i Hvězdná brána, což je jednak mimořádně povedený film a jednak velmi úspěšný a dlouhotrvající seriál. A tak mě napadá, že je tohle asi vlastně první příspěvek na tomto webu o Stargate. Takže v rychlosti.

Knihy Dobrovský

Psal se rok 1994 když vyšla kultovka o cestování mezihvězdným prostorem pomocí takového velikého kolečka. A bylo to úspěšné. Režisér Ronald Emmerich, který už pár let nenatočil nic, co by stálo za to nemazat to z disku, se holt vrací ke kořenům. Kromě sequelu ke Dni nezávislosti se rozhoupal k rebootu Hvězdné brány. Poprvé se o tom zmínil asi před rokem:

Hvězdná brána v sobě měla vždycky takovou prázdnou díru. Po tom, co jsme natočili první film, jsme vždy směřovali k tomu, aby vznikl i druhý a třetí, ale po léta nám v tom bylo bráněno. Naší nadějí je znovu získat šanci natočit Hvězdnou bránu a odvyprávět celý příběh, který jsme chtěli už kdysi.

Bla bla bla. Nevím, kdo tahle prohlášení píše, ale musí být strašně bohatý, protože to čtu u každého režiséra. Zajímavější je to, co nedávno řekl v jednom rozhovoru:

Jeli jsme do MGM, kteří drží práva na Stargate, a přednesli jsem jim návrh na sequel, ale formou rebootu. A když mluvím o restartu, tak mluvím o filmu na tři části. Pěkne brzy se vydáme hledat někoho, kdo by napsal scénář a herce.

Pokud to vyjde, pak to bude znamenat poměrně dost, pro celou frančízu. Protože celosvětově a v Čechách též, má Stargate velikou fanouškovskou základnu a věřím tomu, že tuto zprávu fanoušci přijmou s nadšením. A když tak nad tím přemýšlím, těším se na to skoro víc než na nově Hvězdné války. Pokud to nezvrtá. Do diskuse eventuelně napište, zda máme postovat další věci ohledne Stargate, nebo vám to je u zadele.

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

saint3n Offline
saint3n 17/09/2013 (17. září 2013)
rozhodně bych byl raději pro ukončení SGU, celej tenhle nápad s rebootem nataženým na tři díly zkrátka smrdí.
bane Offline
bane 11/09/2013 (11. září 2013)
Paráda, vždycky si rád přečtu nějaké novinky o chystaných sci-fi filmech za tohle rozhodně palec nahoru. Více takových článků by nebylo na škodu .
TommyEmko Offline
TommyEmko 10/09/2013 (10. září 2013)
Odpověd na #2937 příspěvek od spiderbat
Jo, jasně ale o tom celovečeráku, se fakt psalo, přísahám...:-) Jinak, doufám že se vrátí i David Arnold...
Nemusíš přísahat já neříkám, že ne. Jen říkám, že sem o tom neslyšel, celkově celovečerní filmy k SG šly skoro všechny mimo mě. :-D ;-)
spiderbat Offline
spiderbat 10/09/2013 (10. září 2013)
Odpověd na #2936 příspěvek od TommyEmko
O celo večeráku nic nevím bral sem to čistě jako ukončení seriálu
Jo, jasně ale o tom celovečeráku, se fakt psalo, přísahám...:-) Jinak, doufám že se vrátí i David Arnold...
TommyEmko Offline
TommyEmko 10/09/2013 (10. září 2013)
Odpověd na #2935 příspěvek od spiderbat
Asi máte pravdu, ale SGA pokud vím skončila tím, že Atlantis přistála na Zemi, tvůrci pak slibovali celovečeráky po vzoru SG1, o tom jak si Atlantis na Zemi vede...
O celo večeráku nic nevím bral sem to čistě jako ukončení seriálu
Minotaur.cz