Warcraft film se začne natáčet v lednu

29. srpna 2013 Damien Diskuze (3)
Warcraft film se začne natáčet v lednu

Yes! Konečně! Zpráva dne, týdne i měsíce. Ani trolování Bena Afflecka nezastíní moje nadšení z tohoto. Příliš dlouho jsem čekal. Příliš dlouho jsme byl krmen lží. Dlouhých sedm let se mluvilo o filmovém zpracování kultu a legendy a dnes, dnes by to mohla být pravda.

Knihy Dobrovský

Entusiasmu není nikdy dost. A už vůbec ne v případě jako je tento. Duncan Jones (režisér filmů Moon a Zdrojový kód) se letos na Comic-Conu prý předvedl s krátkou, ale úžasnou upoutávkou na svůj herně-filmový projekt. Nevím, neviděl jsem ho, jen jsem četl, co se v něm dělo. Nebudu ho sem překládat, protože to je prostě popis toho, co se děje v traileru. (Leda byste jó chtěli).

Každopádně Legendary Pictures vydalo oficiální prohlášení, že natáčení začne 13. ledna 2014. A to je vlastně všechno. Zatím se neví, kdo tam bude hrát, v jaké době se to má odehrávat ani žádné další podrobnosti k ději. Ale Jones zatím nenatočil žádné špatné filmy (protože natočil asi jenom tři), takže neznývá než doufat, že ani tenhle do prachu nepošle. Naše očekávání jsou vysoká, pane Jonesy! Mějte to na paměti! Hateři za chvíli vyštípou Afflecka z role Batmana, vám by se mohlo stát něco horšího.

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

LittleJohn Offline
LittleJohn 29/08/2013 (29. srpna 2013)
Idealne bych si predstavoval celovecerni CGI. Kazdopadne filmu drzim palce a doufam, ze to dopadne dobre.
--
-- 29/08/2013 (29. srpna 2013)
Dokud neuvidím, neuvěřím! :-D
Const.ex Offline
Const.ex 29/08/2013 (29. srpna 2013)
No konečně! (není potřeba psát víc)
Minotaur.cz