Co vše chystá Kirkman k 10tému výročí jeho The Walking Dead?

27. srpna 2013 TommyEmko Diskuze (1)
Co vše chystá Kirkman k 10tému výročí jeho The Walking Dead?

Jak jistě již někteří z vás vědí, letošní říjen pro sérii Roberta Kirkmana The Walking Dead zlomovým. Je to mu tak, protože tato série bude mít již desetileté výročí, které musí být patřičně oslaveno. A tak si pro nás páni autoři v čele s již zmiňovaným pánem Kirkmanem připravili hned několik překvapení.

Knihy Dobrovský

Jak už sem říkal letošní říjen bude speciální a počínaje 9tým dnem tohoto měsíce, kdy vyjdou The Walking Dead #115 to vše vypukne. Od tohoto čísla totiž startuje nová příběhová linka, jenž ponese název All-Out War což by se dalo přeložit jako Totální válka. A to nám již napovídá o čem tento výjimečně 12ti dílný story arch bude. Všichni co čtou pravidelně tuto sérii už tuší a těm co ne se pokusím jen trošku nastínit. Nový záporák Negan, který je 1000x horší jak Guvernér. Je pro naše přeživší velkou hrozbou a tak se s několika dalšími koloniemi spojí a vyrazí proti němu a jeho bandě. Image Expo v San Francisku nám přineslo k této příležitosti i propagační letáky.

The Walking Dead 10th year anniversary    The Walking Dead 10th year anniversary

The Walking Dead 10th year anniversary    The Walking Dead 10th year anniversary

Tak na čí straně budete vy? Každopádně se podle všeho budou dát i koupit trička s jednotlivými logy těchto frakcí, aby fanoušci mohli dát najevo, kdo je jejich oblíbencem.

Další novinkou je, že by toto výroční číslo mělo mít až 12 obálek. Jednu klasickou, kterou přikládám pod odstavec, jeden prázdný čistě býlí variant cover a 10 coverů co by se měli dát složit v jeden velký obrázek. Ovšem na internetu o tomto běží hodně spekulací, že to takto není. A že třeba každý z těch dvanácti sešitů bude mít svůj alternativní cover, ze kterého se pak složí jeden velký obraz jak tomu bylo v případě čísel 97-102. Ale po pravdě řečeno to není až tak důležité, důležitější je to, že po dobu půl roku bude těchto 12 čísel vycházet ne jednou za měsíc ale každých 14 dní. Což si určitě každý z nás ve skrytu duše přál.

The Walking Dead 10th year anniversary

A zde ještě všechny novinky nekončí. Mezi naši klasickou eskadru scénárista Kirkman, kreslíř Adlard, colorista Rathburn a inker Wooton, se ještě připojí Dave Stewart (Hellboy, Captain America, Daredevil), který vypomůže při colorování coveru a Stefano Gaudiano (Daredevil, Gotham Central), který se chopí inkingu. A co už vám ty novinky na oslavu výročí stačí? Robertu Kirkmanovi ovšem ne! Protože právě jeden z nově příchozích pánu Dave Stewart, který již za colorování dostal několik cen, se poprvé za deset let pokusí vdechnout barvy prvnímu komiksu The Walking Dead #1. A to už bych řekl je ně fakt BOMBA!!!

The Walking Dead 10th year anniversary

No a aby toho ještě nebylo málo můžeme se těšit na další Speciál, tentokráte o mé oblíbené postavě Tyreesovi. Ten nám opět nabídne origin této postavy, ve kterém se dozvíme jak přišel ke svému kladivu a který se objevil i ve speciálním komiksu vydávaném na Free Comic Book Day. Bude zde také i 7mé číslo, ve kterém se poprvé objevil.

The Walking Dead 10th year anniversary

Tak co říkáte na všechny ty novinky? Diskuze je vaše! Jinak na závěr ještě přikládám pár dalších obálek čísel 116, 117 a 20tého paperbacku.

The Walking Dead 10th year anniversary

The Walking Dead 10th year anniversary

The Walking Dead 10th year anniversary

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Kaluž Offline
Kaluž 02/09/2013 (2. září 2013)
Hele, kluci (a děvčata?), nevím jak vysoké máte s tímhle webem ambice, ale pokud to má někdo číst, chtělo by to korektora. Tenhle text je docela horor... a to jak po formální, tak gramatické stránce. Už ten samotný titulek je katastrofa. Něco takového by se na seriózním...
Minotaur.cz