Lucasfilm mluví o plánovaném TV seriálu Star Wars

8. srpna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (1)
Lucasfilm mluví o plánovaném TV seriálu Star Wars

Přinášíme vám další střípky o připravovaném seriálu ze světa Star Wars, který by se měl objevit na ABC. Navíc to nemá vůbec lehké.

Knihy Dobrovský

Přinášíme vám další střípky o připravovaném seriálu ze světa Star Wars, který by se měl objevit na ABC. Navíc to nemá vůbec lehké.

Předtím než Disney koupil Lucasfilm, se uvažovalo o práci na projektu s názvem Star Wars: Underworld TV. Bylo by příjemné, kdyby se tato série skutečně natočila, ale v tuto chvíli je to více než nepravděpodobné. Nejen že by to bylo v současnosti příliš nákladné, ale mohl by to pro Disney být opravdu velký oříšek. Člověk ale nikdy neví. V jednom z rozhovorů uvedl Rick McCallum toto:

Situace je taková, že natočení každé episody na dobré úrovni (popřípadě tvorba spojení dvou dvouhodinových epizod do jediné) by bylo nákladnější, než kdejaký film, který jsme točili. Pohybovalo by se to na úrovni Avatara, ale my máme rozpočet jen 5 až 6 millionu dolarů na každou epizodu.“

Nikde tedy není psáno, že by se tato série skutečně neměla natočit. Rovněž Paul Lee (prezident ABC Entertainment Group) řekl, že se konečně začalo o údajné sérii skutečně mluvit.

„Skutečně cítím že by se tento seriál mohl jednou vydat. Samozřejmě je to otázka budoucích několika let. Ale zásadní je, že jsme o tom začali hovořit.“

Jak to tak vypadá, tak ještě si nějaký ten čas počkáme na dlouho odkládaný seriál Star Wars. Osobně si myslím, že není potřeba tolik efektu a velkolepých sci-fi bitev, aby vznikl kvalitní Star Wars počin. Hlavní je atmosféra a ta se dá budovat i s mírnějším rozpočtem. Vezměte si takový Game of Thrones a jak je zábavný. Co na to říkáte?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 09/08/2013 (9. srpna 2013)
V porovnání s expandovaným univerzem a ostatními filmy by se z toho ale pak mohl stát takový chudší bratříček. Jako právě Game of Thrones (kdo má načteno, tak nemůže být tak úplně spokojen). Ke SW patří velké efektní scény, takže by se to bez toho neobešlo. Radši si...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku