Star Wars Battlefront vyjde v roce 2015

8. srpna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (1)
Star Wars Battlefront vyjde v roce 2015

Ano je to tak. Pokračování herní pecky Star Wars: Battlefront má stanovené datum vydaní, až na rok 2015. Připravte se na rok Star Wars událostí.

Knihy Dobrovský

Když si vzpomene na E3, tak si určitě vzpomeneme i na ohlášení EA Games, které prozradilo, že tým DICE pracuje na pokračování, nebo spíše restartu Star Wars: Battlefront. Fanoušci ovšem očekávali, že do vydání hry nebude daleko. Avšak pravda je naprosto jiná. Jak to tak vypadá tak se tohoto Star Wars herního titulu dočkáme až v létě 2015 poblíž J.J. Abramsovi Star Wars: Episode VII. Tato zpráva pochází přímo od EA. Blake Jorgensen EA CFO prohlásil:

„Když se Walt Disney a Lucasfilm spojilo, tak od té doby se začalo pracovat na nové generaci Star Wars her určených pro konsole a mobilní zařízení. První hrou, na kterou jsme se zaměřili je právě Battlefront. Je to tradiční hra a dělá se na ní opravdu dobře, avšak s největší pravděpodobností vyjde okolo plánované filmové EpisodeVII. Tudíž v létě 2015.“

Můžeme jen spekulovat, kdy přesně hra vyjde. Avšak Star Wars Episode VII by mohlo držet tradici jako všechny předchozí filmy a premiéra by pak mohla padnout opět na květen. Uvidíme. Každopádně je dosti možné, že se ve hře už zúčastníme bitev s jednotkami s budoucí Episode VII.

Ještě jednou teaser trailer z E3.

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 08/08/2013 (8. srpna 2013)
Super! Nejlepší SW herní série pro krácení volného času Nemůžu se dočkat.
Minotaur.cz