Ghost Rider: Spirit of Vengeance - Přichází s dalším trailerem!

17. prosince 2011 Wanda Diskuze (1)

Ghost Rider 2 se představuje v dalším traileru!

Ghost Rider: Spirit of Vengeance - Přichází s dalším trailerem!

Kolem dvojky Ghosta Ridera se toho poslední dobou moc nedělo, ale při vánoční bombardaci trailery si také nesměl ujít svou šanci a uvádí v řadě už svůj druhý trailer. Tentokrát se ale jedná o plnohodnotnou upoutávku narozdíl od předešlého teaster traileru. V samotném filmu se znovu objeví komiksový nadšenec Nicolas Cage, ale i Idris Elba či Johnny Whitworth. Film se má v kinech představit v půlce února příštího roku - 17.2.2012.

Knihy Dobrovský

Narozdíl od jedničky, Mark Steven Johnson nezasedl i k druhému dílu, ale nahradilo jej režisérské duo Mark Neveldine a Bryan Taylor. Dvojka by se měla odehrávat ve východní Evropě (natáčelo se v Rumunsku a Turecku), kde se bude snažit Ghost Rider zabránit samotnému Ďáblovi, aby získal lidské tělo a sestoupil tak na Zem.

Jako obvykle se názory na následující trailer rozchází. Muž s (nejen) hořící lebkou nám dva měsíce před premiérou přináší trailer, který je komentován jako "stší z něj málo peněz", "nejhorší film Cage" či "k čemu vůbec je dvojka?". Ale najdou se i tací, kteří nepohrdají tímto trailerem a naopak schválí efekty i dynamičnost traileru, která se s ním táhne od začátku do konce.

Neznalí fanoušci z traileru film hodnotí jako dosti založený na efektech, ale že příběh zde není příliš vidět. Svůj vlastní názor nám ale samozřejmě uvěďte v diskuz. Řadíte se k těm, co se upoutávka líbila? Vydáte se v únoru do kina na GR 2?

O autorovi

Wanda
Wanda

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Pavouk Offline
Pavouk 18/12/2011 (18. prosince 2011)
Vypadá to úžasně, a na film určitě půjdu!
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku