Samuel L. Jackson si zahraje padoucha v The Secret Service

3. srpna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (1)
Samuel L. Jackson si zahraje padoucha v The Secret Service

Samuel L. Jackson si zahraje ve filmové adaptaci komiksu Marka Millara The Secret Service. A koho jiného než padoucha!

Knihy Dobrovský

Americký herec Samuel L. Jackson si zahraje po boku Colina Firtha, Tarona Egertona a Michaela Cainea v adaptaci komiksu The Secret Service režiséra Matthew Vaughna. Právě Jackson by si měl zahrát úhlavního padoucha celého příběhu.

Před Samuelem L. Jacksonem se Matthew Vaughn snažil obsadit jako hlavního padoucha Toma Cruise nebo Leonarda DiCapria, ale nakonec z toho sešlo a rozhodnutí padlo na Jacksona.

 Vaughn a Jane Goldman, jakož to scenáristi filmu se pokusí adaptovat komiks Marka Millara a Davida Gibbons. The Secret Service se popisuje jako Millarova verze Marvels  S.H.I.E.L.D. Příběh vypráví o superšpiónovi po stylu Jamese Bonda, který se jmenuje Strýček Jack a pracuje pro MI6. Ten pod svá ochranná křídla vezme svého synovce flákače Garyho v naději, že z něho vychová agenta MI6.

Tak co na to říkáte? Bude Samuel L. Jackson ten pravý padouch? Herec již se zápornými rolemi zkušenosti, které z nich považujete jako nejlepší?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 05/08/2013 (5. srpna 2013)
Já jsem určitě pro, Jackson patrí k mým nejoblíbenějším hercům vůbec a jeho záporná role ve Spiritovi se mi líbila)). DiCapria mám taky rád, ale ten se mi do té role vůbec nezamlouvá a Crusie nemám rád, tak tady to bylo jednoznačné!)
Minotaur.cz