Začne se natáčet Star Wars: Episode VII již příští měsíc?

3. srpna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (2)
Začne se natáčet Star Wars: Episode VII již příští měsíc?

Přinášíme Vám novo zvěst o tom, že by se měla Star Wars Episoda VII začít natáčet již příští měsíc! Co je na tom pravdy?

Knihy Dobrovský

Režisér J.J. Abrams by měl údajně zasednout do režisérské židličky již koncem srpna až v září.  Pravděpodobné by to určitě bylo, protože film je již nějakou dobu v před produkci. Tato informace pochází z portálu jedinews.co.uk a dále říká, že film vystupuje pseudonymem Foodles Productions Ltd, který si Disney registrovala 26. Března tohoto roku.

Dále se na stránce dočteme:

„Film je již v před produkci v Pinewood Studios tři a půl měsíce před začátkem natáčení, které je naplánováno na Srpen 2013. Slyšeli jsme, že studio bylo rezervováno již po dobu 10 let a že výstavba kanceláří a zařízení je v plném proudu. Dokonce i skladové prostory jsou již v okolí.“

Tak co na to říkáte? Zatím se jedná pouze o nepotvrzenou informaci, ale s blížícím se D23 Expo přísun Star Wars novinek roste. Uvidíme, kolik z nich bude pravdivých. Právě 9. – 11. Srpna bychom měli vědět. Jestli je opravdu tato informace pravdivá tak by si herci měli pomalu balit kufry do studia a pilně procvičovat Arndtův scénář. K tomu přidáme nedávnou novinku o Ryan Goslingovi a Zac Efronovi, kteří by si v nadcházející episodě údajně také měli zahrát.

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 03/08/2013 (3. srpna 2013)
Souhlas, ale tak uvidíme koho obsadí do rolí. A ohledně informací, tak určitě počítej, že budu informovat o všem důležitém co se kolem Star Wars objeví.
damic Offline
damic 03/08/2013 (3. srpna 2013)
Doufám, že brzo dostanem pořádný přísun informací!)) Každopádně parádní flayer, jen ten Gosling a Efron mi pořád leží v žaldku. Vážně bych byl strašně rád, kdyby se na plátně, kromě Hamila,Fisher a Forda objevili neokoukané tváře, které by si vytvořili popularitu...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Článek týdne

Černá palice 3: Vzdor osudu, část první

Černá palice 3: Vzdor osudu, část první

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku