Clementine bude v druhé sezóně hry The Walking Dead

23. července 2013 TommyEmko Diskuze (4)

Staří známí i v nové sezóně

Clementine bude v druhé sezóně hry The Walking Dead

Jak už tomu tak bývá, SDCC (San Diego Comic-Con) nám vždy přinese ty nejnovější a nejexkluzivnější informace skrz všechny odvětví, které jsou s komiksem spojeny. Stejně tak tomu je i v tomto herním případě, protože během svého panelu nám Telltela Games přinesli, zase o pár informaci k jejich připravované druhé sezóně The Walking Dead: The Game.

Knihy Dobrovský

A tedy podle tohoto co nám tvůrci prozradili, se potkáme se starými známými z první sezony. Jmenovitě se nám vrátí všemi očekávaná a chtěná Clementine, která jak tvůrci řekli bude jednoznačně součásti nadcházející sezóny a také bude prozkoumán osud Kennyho, o němž se na internetu také vedou různé diskuze. Divákům zde byl také představen první teaser obrázek na, kterém byla vidět Clem jak za deště sedí vedle dalšího nejmenovaného dítěte (tento obrázek ovšem zatím není k dispozici).

I když jsme se dozvěděli zase o něco víc, pořád je nám velkou neznámou zda Clem a Kenny budou i hratelnými postavami, či zde budou mít jen nějaké cameo. A také další neznámou je to, jak mají autoři v plánu navázat příběh druhé sezóny na tu první, což se dozvíme nejpozději letos na podzim (2013), kdy má oficiálně vyjít první epizoda, na stejné konzole jak tomu bylo i u první sezóny, k nímž přibude ještě PS Vita.

Těšíte se na návrat Clem a Kennyho? A celkově na novou druhou sezónu téhle peckové herní adventury?

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

TommyEmko Offline
TommyEmko 23/07/2013 (23. července 2013)
Odpověd na #2109 příspěvek od gumidekmedvidek
Clementine je jasna , ale Kenny se vracet nemusel. Třeba bych bral Lilly
Co ty víš třeba se dočkáme Lilly ve třetí sezoně nebo tak nějak :-) stejně to byla děvka :-D jestli to je ta co jim ukradla to RV :-D.
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 23/07/2013 (23. července 2013)
Clementine je jasna , ale Kenny se vracet nemusel. Třeba bych bral Lilly
TommyEmko Offline
TommyEmko 23/07/2013 (23. července 2013)
Odpověd na #2103 příspěvek od ZabijackyKafe
Super novinka :)
Jo jo, taky sem byl rád, že se Clem vrátí a Kennyho sem měl taky docela a po pravdě je fakt možnost, že přežil :-). I když dost malá :-).
ZabijackyKafe Offline
ZabijackyKafe 23/07/2013 (23. července 2013)
Super novinka :)
Minotaur.cz