Michael Caine ve filmové adaptaci komiksu The Secret Service

21. července 2013 gumidekmedvidek Diskuze (2)
Michael Caine ve filmové adaptaci komiksu The Secret Service

Herec Michael Caine se opět vrhá do další filmové adaptace komiksového díla. Tentokrát Temného rytíře vystřídá zfilmování minisérie Marka Millara The Secret Service.

Knihy Dobrovský

O samotném filmu už se nějakou dobu mluví a o režisérovi je také jasno. Postará se o něj Matthew Vaughn, který se hned ze scénáře X-Men: Days of Future Past vrhne právě na režii Millarova díla. Podle Vaugnova Twitteru to vypadá, že si po boku Michaela Caina zahraji i zvučná jména jako jsou Leonardo Dicaprio a Colin Firth. Bohužel jaké role si přesně střihnou je jen ve hvězdách. Každopádně s tímto obsazení jak hereckým, tak obsazením režiséra nemůžeme šlápnout vedle. Lepší podmínky si nemohl ani sám Millar přát.

Co se samotného děje této komiksové série týče, tak The Secret Service je šestidílná minisérie, která vypráví o gaunerovi pohybujícího se v drsných čtvrtích Londýna. Jednoho dne přijme nabídku od svého strýce navštěvovat britskou špionážní školu, která se snaží ze svých žáků vychovat sofistikované agenty gentlemany typu 007.

Vycházela od dubna roku 2012 a její filmová adaptace má stanovené datum uvedení na 14. Listopadu roku 2014.

Co na to říkáte? Těšíte se anebo si ještě před filmem střihnete tuto minisérii?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Memphis Offline
Memphis 21/07/2013 (21. července 2013)
Zní to hodně zajímavě, zvláště herecké osazenctvo...
Damien Offline
Damien 21/07/2013 (21. července 2013)
O tom že Vaugh chce točit Tajnou službu jsem věděl a docela se těším, i když jsem to ještě nečetl. Caine je bezkonkurenční řízek a role tajného agentu mu sedí jako ušitá. Zbytek osazenstva je taktéž skvělý, jsem na to docela zvědavý.
Minotaur.cz