Star Trek 3 už příští rok i s J.J. Abramsem?

15. července 2013 gumidekmedvidek Diskuze (2)
Star Trek 3 už příští rok i s J.J. Abramsem?

Je tomu teprve měsíc co do kin dorazil druhý díl s podtitulem Do temnoty a už se k nám dostává sice nepotvrzená, ale zajímavá informace o tom, že se dočkáme Star Treku 3 již příští rok! Aby to nebylo málo tak i s J.J. Abramsem v režisérské židli.

Knihy Dobrovský

Zachary Quinto nedávno odhalil některé zajímavé novinky, které se týkají filmu Star Trek 3. Během rozhovoru pro BuzzHub patrně prozradil, že se film bude natáčet v příštím roce a J.J.  Abrams jej chce režírovat. Zde si přečtěte prohlášení reportéra:

V pátek jsem se zúčastnil veřejného interview s hercem Zacharym Quintem na filmovém festivalu Galway v Irsku. Během rozhovoru mi řekl, že Paramount prohlásil, že Star Trek 3 plánují natáčet v roce 2014 a J.J. jej chce stále režírovat. Rovněž dodal publiku, že se nechce objevit ve Star Wars Episode VII, ale raději by si střihl roli v The Big Bang Theory!

A tady si přečtěte skutečnou citaci Quintova prohlášení:

Star Trek 3 by se měl začít natáčet, alespoň myslím, příští rok. Měl by být vytvořen mnohem rychleji než ten poslední. Takový je plán, i když ještě nic není potvrzeno.

Jak vidíte, informace, že by měl J.J. Abrams režírovat nový Star Trek, není oficiální a v úvahu by měl být brán i fakt, že se nyní intenzivně zabývá Star Wars: Episode VII. Kde by vzal čas ještě na režírování Star Treku je tedy otázkou. Nakonec je nutno podotknout, že se nejedná o potvrzenou informaci. No uvidíme jak si J.J. Abrams uspořádá čas v diáři.

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 16/07/2013 (16. července 2013)
No nevim, podle mě by to nestihnul, kromě toho JJA, párkrát prohlásil, že dobrý film, se nemá uspěchat, s čímž souhlasím. TOŤ MŮJ NÁZOR
damic Offline
damic 16/07/2013 (16. července 2013)
No já jen doufám, že se nezačne zbrkle pouštět do natáčení několika filmů naráz. Na SW by si měl dát fakt pořádně záležet!))) Už se nesmírně těším.
Minotaur.cz