Joss Whedon o Muži z oceli… a další věci

22. června 2013 Damien Diskuze (8)
Joss Whedon o Muži z oceli… a další věci

Opět několik zpráv z komixovo filmového světa a něco, co mě třeba osobně zajímá, totiž jak se tvůrci filmů z konkurenčních stájí dívají na výtvory svých kolegů. Zase tolik toho Joss neprozradil, ale lehce se dotkl Quicksilvera. Mrkneme se na záporáky Doctora Strange a na závěr přihodím jednu lechtivou fotku. 

Knihy Dobrovský

Takže mezitím, co se Joss Whedon připravuje na sequel k Avengers, promluvil o poslední pecce Man of Steel (ještě jsem to neviděl) a o tom, jak moc to jeho film ovlivní. Nevím, jak to chce udělat, když ho ještě sám neviděl, ale zato odůvodnil, proč ho vidět musí. Také se vyjádřil k tomu, že chce FOX použít Quicksilvera v natáčených X-Menech.

„Zatím jsem neměl šanci vidět Muže z oceli, ale chystám se na to. Když děláte superhrdinské filmy ve velkém a další hromada takových filmů vychází, musíte jít a přesvědčit se, že je neimitujete. Že nemáte úplně stejnou zápletku nebo příběh jako ti druzí. A stává se to často. Pak musíte říct ‚Uděláme radši krok doleva místo doprava‘. Kvůli tomu se musíte koukat na ostatní filmy. Kvůli tomu a troše té inspirace.“

No tak vzhledem k tomu, že Whedon prezentuje Marvel a Muž z oceli DC, tak si asi Joss nemusí s nějakým tím kopírováním a inspirováním dělat hlavu. (You know what I mean :) A pak se velice úsečně vyjádřil k tomu, jestli mu vadí, že Quicksilvera použije i Bryan Singer:

„Nevadí. Fakt je mi to jedno. Víte co, já si dělám svoje a jsem z toho nadšený.“

A stejnou větou reagoval i na dotaz, jestli je něco pravdy na tom, že by Quicksilvera měl hrát Aaron Taylor-Johnson (Kisck-Ass). Je z toho nadšený, ale tvářil se tak, že to ani nepopřel, ani nepotvrdil.

Další dílčí zpráva se týká (delší dobu) chystaného filmu Dotor Strange. Kevin Feige naznačil, že by měl být součástí Fáze tři a následovat po Ant-Manovi. Následující informace o Doktorových socích by měli být tutovky, tak nastražte uši.

První a nejdůležitější je Dormammu, neuvěřitelně mocná mystická entita. Je to Doktorův Green Goblin, jeho Lex Luthor, jeho nekonečný nemesis. Už proto se zdá jako logická volba pro film. Na vedlejší záporácké koleji by se měl objevit uctívač Dormammu, Karl Mordo, kouzelnický sok Stephena Strenge. V poslední řadě je tu Giant Mindless One, golemu podobné stvoření, patrně vyvolané tím prvním zmetkem.

Obrasek

Obrasek

Obrasek

Co se mě týče, já se na to docela těším. Ačkoli Dormammu byl hlavním zloduchem i animáku, který jsem nedávno viděl a upřímně řečeno, stál za prd…

A nakonec… Už jsem, tuším, psal, že nádherná Hayley Atwell má potvrzené flashbackové role v Captainovi 2. Tak kromě těch vzpomínkových prostřihů se ve filmu objeví i jako babča. Fotka níže. 

Peggy

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

The First Robin Offline
The First Robin 23/06/2013 (23. června 2013)
Odpověd na #1692 příspěvek od Damien
To ti patří, čuně!
:-D Hanba mi
Damien Offline
Damien 23/06/2013 (23. června 2013)
Odpověd na #1691 příspěvek od The First Robin
Tak já rychlostí Flashe přečtu celý článek abych se dostal k té avizované lechtivé fotce a z ní na mě vykoukne stará bába no to je fakt úžasný tohle :-D
To ti patří, čuně!
The First Robin Offline
The First Robin 23/06/2013 (23. června 2013)
Tak já rychlostí Flashe přečtu celý článek abych se dostal k té avizované lechtivé fotce a z ní na mě vykoukne stará bába no to je fakt úžasný tohle :-D
spiderbat Offline
spiderbat 23/06/2013 (23. června 2013)
Odpověd na #1689 příspěvek od Elhonzo
Když dokážou udělat z Pitta udělat vrásčitýho starce tak proč ne z Hayley .
Dobrá, beru zpět. Já jen že u CAPTAINA AMERICY 1990 to vypadalo divně, ale je fakt že teď jsou trikaři dál, a ten film by byl špatný snad i s rozpočtem PRVNÍHO AVENGERA.
Elhonzo Offline
Elhonzo 23/06/2013 (23. června 2013)
Odpověd na #1688 příspěvek od spiderbat
Tak SPIDERMAN TAS byl seriál pro děti, a padouši se tam nemohli pořádně rozjet, ve filmu by to mohlo být jinak. Doufám že to bude alespoň tak dobré jako CAPŮV první omnibus. A to tam bude Peggy Carter přes 80 let? Teoreticky by to mohlo dávat smysl kdyby jí hrála starší herečka, ale takhle?
Když dokážou udělat z Pitta udělat vrásčitýho starce tak proč ne z Hayley .
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku