Man of Steel hra pro Apple iPad, iPhone a Android.

19. června 2013 ZabijackyKafe Diskuze (0)
Man of Steel hra pro Apple iPad, iPhone a Android.

V kinech se právě odehrávají premiéry, někde i předpremiéry veleočekávaného filmu: Man of Steel. Pro majitele mobilů a tabletů s Androidem, stejně tak jako pro iPad a iPhone vychází hra inspirovaná filmem, tak se na ní pojďme podívat. 

Knihy Dobrovský

Již pár dní je možné na App Store a Google play shopu koupit hru na motivy filmu Man of Steel. Známe ty herní adaptace úspěšných filmů, které se následně jeví jako komická a odfláknutá fraška. Kdo ví, jestli tomu tak je i v případě Man of Steel.

Cena je stanovena na 2,99 € za iPhone verzi a 4,99 € za iPad a Android verze. Tvůrcem hry je studio Phosphor Games, které v minulosti svou tvorbu směřovalo na minihry pro Kinect, mobilní adventuru Horn, a v současné době se věnuje vývoji střílečky pro PC: Project Awakened.
Ve hře samozřejmě ovládáte Supermana a vaším úkolem je nakopat generálu Zodovi a jeho poskokům pr..., pozadí. Příběh hry je zasazen do děje filmu, takže bychom měli očekávat, že se jedná o jakési resumé filmu. Ve hře můžeme očekávat mimo příběhového módu také survival mód a systém získávání zkušenostních bodů, které dále můžeme využít na vylepšování schopností. Zároveň je zde možnost odemykat alternativní kostýmy. 

O autorovi

ZabijackyKafe
ZabijackyKafe

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz