The Walking Dead 400 Days DLC trailer

12. června 2013 TommyEmko Diskuze (0)
The Walking Dead 400 Days DLC trailer

Nedávno jsme Vám přinesli článek Telltale nám nabízí první náhledy na nové The Walking Dead: The Game, kde jste měli možnost vidět první střípky z nové The Walking Dead hry od Telltale. Ta se bude jmenovat The Walking Dead 400 Day a budeto DLC, takže k jejímu zahrání budete potřebovat první epizodu první série, jinak si ji nezahrajete.

Knihy Dobrovský

V The Walking Dead 400 Day bude dle autorů zaplňovat mezeru mezi první a druhou sérii. Dočkáme se v ní pěti samostatných krátkých příběhů pěti různých lidí, každý z těchto příběhu bude umístěn do jiného časového období prvních 400 dní zombie apokalypsy. A bude jen na Vás v jakém pořadí je budete chtít hrát, což samozřejmě pokaždé ovlivní Vaše rozhodování trochu jiným způsobem.

A jestliže jste nehráli ani jednu epizodu z první série. A říkáte si, že tato hra bude pro Vás skvělí začátek, tak autoři hry doporučují odehrát prvně celou první sérii. To z toho důvodu, že Vaše rozhodnutí, které během první série uděláte se promítnou i do tohoto DLC a dále to celé bude ovlivňovat Váš průběh hraní druhé série.

Ještě než se podíváme na samotný trailer mám tu pro Vás menší rozhovor s jedním z autorů a zároveň první náhled na hru, který byl uvolněn. A dávám Vám ho sem spíše proto, že v něm uvidíte nějaké scény navíc, co nejsou v traileru, který bude následovat.

 

A teď už tedy ten slibovaný první trailer, který byl představen na letošním E3.

 

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz