Šokující zvrat v komiksu Justice League#4!

2. června 2013 Michellita Diskuze (2)

... bylo jich příliš málo a příliš pozdě

Šokující zvrat v komiksu Justice League#4!

POZOR, následující článek obsahuje důležité SPOILERY. Pokud jste ještě nečetli komiks Justice League #4 a nepřejete si znát obsah, tak rovnou přestaňte číst.
Justice League #4 pochází z tvůrčího týmu stávající ho se ze spisovatele Geoffa Johnse a umělců Bretta Bootha a Norma Rapmundy a je blízko k odhalení záhady, která obklopuje Secret Society of Super-Villains.
 

Knihy Dobrovský

V posledním díle komiksu byla Catwoman právě Secret Society zajmuta, což bylo způsobeno nepodařeným plánem infiltrace. Justice League si teď musí dát na čas a vysledovat stopy, aby svého spojence našli. Po nějaké době zamíří Martian Manhunter, Hawkman, Green Arrow, Katana, Vibe a Steve Trevor na schované místo mezi kopci v Minnesotě, ale ukáže se, že jich je příliš málo a že přišli příliš pozdě.
Po krátké rozmluvě vezme vůdce Secret Society zbraň a vystřelí přímo na Selinu Kyle s účelem vyprovokovat Batmana. Otázkou je, zda opravdu vzali poslední kočičí život Catwoman. A jak se nyní JLA zachová?

Catwoman

O autorovi

Michellita
Michellita

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 02/06/2013 (2. června 2013)
No ještě, že JUSTICE LEAGUE nečtu To by mě asi vzalo Ale jelikož má vlastní sérii (což Damian neměl, resp. jen z půlky), tak asi přežije... se ztrátou paměti, nebo dokonce s pozměněnou osobností I když musím uznat, že nevím, jak to je s ptrodejem její série.
Batman Offline
Batman 02/06/2013 (2. června 2013)
Po Damienovy tohle, Temný rytíř má krušné časy.No pokud opravdu umřela R.I.P. Catwoman.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku