Jedinečná limitovaná edice Ragemoor již dnes!

23. května 2013 Michellita Diskuze (0)

Pouze 100 kusů, v kůži a s množstvím dalších lákavých materiálů.

Jedinečná limitovaná edice Ragemoor již dnes!

Někteří z nás milují komiksové postavy především v jejich seriálové nebo filmové podobě, někteří si kupují neuvěřitelné počty sešitovek v originále, někteří omnibusy v překladu a někteří si vše čtou na počítači... Ale každého z nich rozhodně zaujme možnost vlastnit komiks z jedinečné limitované edice.

Knihy Dobrovský

Nakladatelství Comics centrum nám občas speciální limitované edice nabízí a tentokrát se týká komiksu Ragemoor. Ragemoor je živoucí hrad živící se pohanskou krví, pevnost s vlastní vůlí, která je schopna přeměnit svou podobu, vlastní silou bořit stěny v pokojích a bez pomoci lidské ruky se rozrůstat. Dílo, které připomíná tvorbu Allana Edgara Poa nebo Lovecraft. Gotický příběh připomínající noční můru.
Zní to opravdu dobře, že ano? Proto si rozhodně nenechte ujít příležitost zahájení prodeje limitované edice o pouhých sto kusech. Ta začíná na stránkách vydavatelství již dnes, 23. května přesně ve 12 hodin, ale je třeba si pospíšit – při poslední podobné akci Drsná škola) se výtisky prodaly za pouhých pět a půl hodiny

A co že je na edici tak zvláštního? Je to černobíle tisklá vázaná kniha, celá potažena černou kůží s výrazně červeným potiskem Ragemoor na deskách, která bude vložena do ručně vyráběného pouzdra na komiks a to společně s certifikátem o pravosti, barevným plakátem původní obálky ve formátu A3, pečetí s číslem výtisku, záložkou a bílými rukavičkami, které při čtení tohoto speciálního výtisku určitě oceníte. To vše za cenu 2000 korun.Pokud vás tato edice zaujala, tak si prodej rozhodně nenechte ujít. Jestli máte však zájem o klasické vydání, jehož cena bude necelých 300 korun, budete si muset na Ragemoor počkat až na konec května, kdy bude dílo dostupné nejen na stránkách Comics centra, ale i na pultech knihkupectví.

 

O autorovi

Michellita
Michellita

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz