Zoe Saldana o Guardians of The Galaxy

15. května 2013 TommyEmko Diskuze (2)
Zoe Saldana o Guardians of The Galaxy

I když do uvedení film Guardians of The Galaxy v kinech zbývá ještě rok a pár měsíců k tomu, tak nás Marvel pořád zásobuje novinkami. Troufám si říct, že je to tím, že tento komiks není tak moc profláklý jako jiné série třeba Captaina Ameriky nebo Iron Mana a spol a tak potřebuje větší propagaci. Což nás komiksové závisláky a také určitě i filmové fanoušky jen těší.

Knihy Dobrovský

Jednou z posledních informací co se ohledně Guardians of The Galaxy na síti vynořila je, že členku tohoto týmu Gamoru bude ve filmu hrát krásná kočička Zoe Salanda, kterou sme mi nerdi mohli vidět v rebootu Star Treku a také se jí ještě před Guardians dočkáme v jeho pokračování Star Trek: Into The Darknes, který přijde do kin již pozítří (17/05/2013).

A právě při této příležitosti televizní stanice MTV dělala se Zoe rozhovor, při kterém prozradila i něco málo o Guardians a své roli Gamory.

Cítím se jedinečně, ale není to tak, že by se tak už někdo dříve necítil. Líbí se mi ta lehkomyslnost ve scénáři a také herecké obsazení. Jsem totiž faninkou Chrise Pratta a myslím si, že je velice nadaný a že jeho přirozené komediální časování může být užitečné, hlavně při hraní někoho jako je Star-Lord

Při otázce na její kostým Saldana řekla:

Jsme zatím v procesu vytváření Gamořina vzhledu. A je to velice vzrušující! Snažíme se, aby byl kostým také pohodlný, protože bych se hrozně ráda podílela i na kaskadérských kouscích své postavy. 

A jak sem říkal, že prozradil něco málo, tak toto bylo vše. Bohužel nám toho zase moc neřekla ale to se dalo čekat a co vy těšíte se na Zoe jako Gamoru nebo celkově na celý film? Podělte se s námi v diskuzi, kde Vám předávám slovo. 

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

TommyEmko Offline
TommyEmko 16/05/2013 (16. května 2013)
Odpověd na #1468 příspěvek od damic
Já jsem určitě pro )). Zoe je moje oblíbená herečka a je taky moc krásná, takže to bude parání sledování hehe )).
Jo jo taky se těším na Zoe jako Gamoru jen si ji zatím nedovedu představit celou zelenou ale i tak doufám, že sí to sekne a bude sexy :-D :-).
damic Offline
damic 16/05/2013 (16. května 2013)
Já jsem určitě pro )). Zoe je moje oblíbená herečka a je taky moc krásná, takže to bude parání sledování hehe )).
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku