Iron Manova úloha v Avengers 2

5. května 2013 Damien Diskuze (5)
Iron Manova úloha v Avengers 2

Myslím, že většina lidí (mě nevyjímaje) se po zhlédnutí Iron Mana 3 zamyslí nad tím, jakou roli bude tento hrdina v dalších filmech hrát. Krom toho je nejasné, zda se Downey Jr. do své role vrátí (ačkoli nedávno údajně obnovil svou smlouvu). Cokoli se stane, je ale jisté, že postava Tonyho Starka se na filmová plátna vrátí.

Knihy Dobrovský

A podle presidenta Marvelu Kevina Feiga bude mít Tony nezastupitelnou úlohu v chystaných Avengers 2 režiséra Josse Whedona. Někteří z hereckých kolegů Roberta Downeyho (včetně Gwyneth Paltrow) se vyjádřili v tom duchu, že si nemyslí, že bude Iron Man 4 realizován. Feige na to reagoval:

„No, myslím si, že tohle lidé říkají proto, že zatím nevyvíjíme čtvrtý díl Iron Mana. V současnosti, jak si asi dokážete představit, je Iron Man důležitou součástí týmu Avengers a to je fakt, na který se teď soustředíme a na který se Joss (Whedon) soustředí. Kam ho budeme směřovat dále, to se teprve uvidí, ale další část Iron Manovi dějové linie zcela jistě proběhne v Avengers 2. Jestli si myslím, zda bude další Iron Man film? To si pište, že si to myslím. Kdo bude ve filmu a kdo bude jeho další součástí? Kdo ví? Stejně tak vám nemůžu říct, kdy se bude film odehrávat, zda bezprostředně po Avengers 2 nebo několik let po nich. Pokud jde o naše progresivní plánování, vidíme to tak na rok 2015, 2016, což je dál, než dohlédne většina lidí. Kromě toho, stále si nejsme jistí.“

Máme tedy jistotu, že se Iron Man vrátí jako v sólovém filmu, tak v týmovce. Přál bych si, aby pan president zodpověděl vícero otázek, protože kolem závěru posledního Iron Mana má fanoušek pochopitelně mnoho otazníků, ale na to je asi ještě příliš brzy. Dál byl Feige dotázán, zda si myslí, že nové Star Wars filmy ovlivní počet natočených Marvel filmů. Na to Feige lakonicky odpověděl, že neví, ale že doufá, že ne.  

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 05/05/2013 (5. května 2013)
Odpověd na #1422 příspěvek od Damien
Informaci o Dr. Strange jsem četl také. Sólový film o Marveláckém mágovi by se mi docela i zamlouval. Jinak nerad bych spoiloval, ale ke konci Iron Mana trojky jsem si skoro říkal, že s tím Tony sekne, takže potvrzení dalších filmů nebylo od Feigeho zas tak mimo mísu.
Přesně tak! Právě proto mě tato zpráva potěšila.
Damien Offline
Damien 05/05/2013 (5. května 2013)
Informaci o Dr. Strange jsem četl také. Sólový film o Marveláckém mágovi by se mi docela i zamlouval. Jinak nerad bych spoiloval, ale ke konci Iron Mana trojky jsem si skoro říkal, že s tím Tony sekne, takže potvrzení dalších filmů nebylo od Feigeho zas tak mimo mísu.
bane Offline
bane 05/05/2013 (5. května 2013)
Parádní článek. Tyhle informace mě moc potěšili, ale přesto se musím připojit k obavám, aby se náš starý známý Iron Man nestal pouze tahounem, který Marvelu přinese spoustu peněz, ale kvalita bude pokulhávat. Mám tu ještě informaci k fázi 3 týkající se filmu Dr....
jardoom Offline
jardoom 05/05/2013 (5. května 2013)
já myslím že se na plátna v budoucnu určitě vráti, Robert Downey Jr. jim vydělává tak nechutné množství peněz že jim samotným je z toho zle :D já sám doufám že se vrátí, jen se bojím že to časem přepísknout, protože v tom nebude vidina úžasného filmu ale úžasné...
damic Offline
damic 05/05/2013 (5. května 2013)
Díky za článek, jsem rád, že mám alespoň pár těchto informací. Nemyslel jsem si, že by Iron Man z plátna zcela zmizel, ale určitě pár pochybností bylo ))! Těším se na Avengers 2!
Minotaur.cz