Dark Horse oznámili novou Halo minisérii

1. května 2013 TommyEmko Diskuze (3)
Dark Horse oznámili novou Halo minisérii

Jestli jste fanouškem herní série Halo, jistě víte, že pod hlavičkou nakladatelství Marvel vycházel i komiks. To ovšem už dlouho nebude pravda, jelikož od 14. srpna bude práva na vydávání komiksů s touto značkou vlastnit Dark Horse Comics. Nevím zda je to dobrá nebo špatná zpráva jelikož s těmito komiksy nemám žádnou zkušenost, ale zaručeně dobrou zprávou je, že k tomuto datu začne Dark Horse vydávat novou Halo minisérii s názvem Halo: Initiation.

Knihy Dobrovský

Tu budou mít podle serveru Wired nastarosti scénárista Brian Reed (novela Halo: Fall of Reach a scénář k Halo 4) a kreslíř Marco Castiello (Secret Invasion: Front Line a Star Wars: Purge). Příběh komiksu by se měl točit okolo originu Sarah Palmer (Halo 4 Spartan Ops) a jejího vzestupu z Orbital Drop Shock Troopera na Spartan Commandera. Níže se můžete podívat na cover art a na jednu ukázkovou stránku.

Dark Horse oznámili novou Halo minisérii

Dark Horse oznámili novou Halo minisérii

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Batman Offline
Batman 02/05/2013 (2. května 2013)
Taky mě HALO po komiksové stránce obešlo.Jediné co jsem četl byl deník z limitované edice Halo Reach.A byl celkem zajímavý takže pokud bude komiks podobný tak se těším.
TommyEmko Offline
TommyEmko 01/05/2013 (1. května 2013)
Odpověd na #1398 příspěvek od jardoom
Za tuhle zprávu sem moc rád. Halo mě sice po komiksové stránce obešlo a do teď sem skoro nevěděl že vůbec nějakou komiksovou stránku má, ale jako gameska od Microsoftu pro Xbox to znám až moc dobře. Zrovna dohrávám nejnovější Halo 4 a sem vážně rád že se objeví i komiks na tuhle herní pecku..
Před tímhle komiksem už nějaké grafické novely vyšli u Marvel Comics. Takže jestli se ti nechce čekat můžeš si něco zkusit sehnat už teď :-).
jardoom Offline
jardoom 01/05/2013 (1. května 2013)
Za tuhle zprávu sem moc rád. Halo mě sice po komiksové stránce obešlo a do teď sem skoro nevěděl že vůbec nějakou komiksovou stránku má, ale jako gameska od Microsoftu pro Xbox to znám až moc dobře. Zrovna dohrávám nejnovější Halo 4 a sem vážně rád že se objeví i...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku