Anthony Mackie o své roli Falcona

27. dubna 2013 TommyEmko Diskuze (2)
Anthony Mackie o své roli Falcona

V nedávném rozhovoru pro server ScreenRant nám Anthony Mackie prozradil zase něco málo o své roli ve filmu Captain America: The Winter Soldier.

Knihy Dobrovský

Anthony během interview prozradil, že doufá, že si jeho postava zahraje v nových Avengers 2, to jak se pro film dostával do formy a také i něco málo o telepatických schopnostech postavy dorozumívat se s ptáky. Když byl tedy dotázán na jeho telepatii, vysvětloval:

Falcon měl během svého života dvě nebo tři inkarnace a tak vzali všechny a spojili je do jedné postavy. Také jste mohli vidět fotky mé postavy ve své uniformě před několika týdny na internetu, a tyhle ostatní věci zatím pořádně promýšlíme, ale určitě Falcon bude hrát velkou roli při poražení Wnter Soldiera 

Při otázce, jestli mu jeho nově nabité svaly ze snímku Pain and Gain pomáhají při natáčení sdělil:

Hodně jsem musel zhubnout a zpevnit pro svou roli ve Winter Soldierovi. Falcon totiž často poletuje kolem a bez svalů by pro něj létání bylo velice obtížné. Navíc Chris Evans není moc velký chlapík a tak by to nevypadalo moc dobře, kdybych se ve filmu vedle něj ukázal se svými 100 kilogramy. A tak jsem trochu zeštíhlel a vytvaroval se, aby to vypadalo, že oba hrajeme ve stejném filmu.

Film budou režírovat Anthony a Joe Russoovi, kteří jsou známi především pro svou práci na komediích. A tak byl Anthony optán, jestli se tedy Captainově sequelu dočkáme i tohoto komediálního prvku:

Víte, nepřijde mi to tak. Bratři Russoovi jsou dobří v uvádění lidí do situací, které jsou vtipné při tom jak z nich hledají cestu ven. Ale to co dělají na tomto filmu je opravdu cool a dovolují nám z našich postav udělat skutečné lidi oproti tomu jak to bývá v těch trapný komediálních cartoonech.

A jako poslední otázku dostal, jestli bude ve formě i pro film Avengers 2, na kterou odpověděl:

Doufám že jo. Fakt doufám. Nevím sice jestli v Avengers 2 budu vůbec hrát, ale jestli jo, udělám co budu moci abych byl.

Sice jsme se nedozvěděli nějaké zásadní info ale doufám, že i těch pár zajímavostí vás potěšilo. Mě totiž ano Falcon je mojí oblíbenou postavou a těším se na něj na filmovém plátně. Tak uvidíme jak se to Anthonymu povede ho ztvárnit. A na závěr se pojď mě ještě podívat na jeden concept art.

Anthony Mackie o své roli Falcona

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 29/04/2013 (29. dubna 2013)
Díky za článek. Falcona mám taky moc rád, stejně tak jako Mackieho a mrzí mě, že musím čekat ještě rok, raději bych si počkal na Thora hehe)). Každopádně doufám, že se v A2 objeví.
bane Offline
bane 27/04/2013 (27. dubna 2013)
O tom, že by možná mohl hrát v Avengers 2 jsem slyšel a jsem z toho nadšený. Mám Falcona moc rád, takže už jenom jeho účast v novém filmu o Captainu Americovi mě velmi potěšila. Snad to výjde i s A2. Že mu to, ale na tom concept artu s Avengery sluší.
Minotaur.cz