300: Rise Of An Empire přináší nové fotografie a popis charakterů

21. dubna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (4)
300: Rise Of An Empire přináší nové fotografie a popis charakterů

Oficiální webová stránka prequelu 300 zvaný 300: Rise of the Empire se dočkala aktualizace, která nám přináší nové fotografie, synopse a popis hlavních postav. Konkrétně pak hrdinu příběhu zvaného Themistocles (bude hrát Sullivan Stapleton) a jeho úhlavního nepřítel, půvabná Artemisia (Eva Green). Navíc to také vypadá, že se dočkáme starých známých postav z prvního dílu.

Knihy Dobrovský

Děj je založený na poslední grafické novele Franka Millera zvané Xerxes, který je vyprávěn ve stejném úchvatném vizuálním stylu jako blockbuster „300“. Je to nová kapitola této epické ságy, která posouvá akci na svěží bitevní pole, konkrétně na moře.  Jako generál Themistokles se pokouší sjednotit všechny Řeky pod své vedení, aby změnil průběh války.

V 300: Rise of an Empire Themistokles bojuje proti masivní invazi perských vojsk vedených smrtelníkem, který se stal bohem Xerxesem . Společně s Artemisii, pomstychtivou velitelkou perských vojsk.

Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures uvádí, a Cruel and Unusual Films/Mark Canton/Gianni Nunnari Production, “300: Rise of an Empire.” Akční dobrodružství v hlavní roli Sullivan Stapleton (Gangster Squad) jako Themistokles a Eva Green (Dark Shadows, Casino Royale) jako Artemisia. Lena Headey si zopakuje roli Spartské dámy z prvního dílu. Dále Hans Matheson (Clash of the Titans) jako Aeskylos, David Wenham se vrací jako Dilios a Rodrigo Santoro jako perský král Xerxes.
Film režíruje Noam Murro a o scénář se postaral Zack Snyder a Kurt Johnstad. Samotný děj filmu je založený na grafické novele Franka Millera zvané Xerxes.

Synopse nám přináší David Wenham, který je dobře známý z prvního filmu jako jednooký válečník. Datum světové premiéry bylo stanoveno na 1.8.2013. A tady jsou popisy a obrázky postav.

Themistokles


Kráčející na pomezí mezi důvtipným státníkem a boji zoceleným vojákem, nemá tento Řecký generál žádné iluze o tom, co motivuje muže, krále nebo bohy. Moc dobře ví, jak se tahle hra hraje.

Mistrovský stratég, Themistokles má neohroženou vizi, jak zajistit slávu Řecku a pro její uskutečnění je ochotný udělat co bude muset – ať už jako vůdce na bitevním poli nebo jako osoba co svým vlivem tahá v pozadí za nitky.

A nyní, když čelí útoku velkého Perského námořnictva, může být přečíslen, ale ne překonán. Ví totiž, že je zde v sázce víc, než jen život jeho či životy jeho mužů, je ochoten riskovat vše pro svůj odvážný plán, který může zpečetit osud Řecka a budoucnost demokracie.

Artemisia


Žena poroučející armádám ve světě mužů, zkušená a nemilostná bojovnice – pravá síla stojící za Xerxesovým trůnem – ví, že jí pravidla nehrají do karet. A nikdy nebudou. Potkává Themistoklese, když mu čelí Artemisia s Perškou armádou, při útoku na Řecko nejen kvůli moci a slávě ale kvůli pomstě, jejíž kořeny zná jen ona sama…. a pro které je ochotná obětovat tisíce a změnit osud národů.

Nestálou, mstivou a neomluvitelně ambiciózní válečnici Artemisii přivede k životu Eva Green, která říká, „Miluji, když hraji ďábelské postavy, ale jen ty, které jsou ucelené a mají své důvody k tomuto chování… Je to totiž vždy zajímavější.“

 

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 22/04/2013 (22. dubna 2013)
Odpověd na #1321 příspěvek od gumidekmedvidek
Težko říct, mluví se o tom už pěkně dlouho. Mělo to vyjít původně v roce 2011 jako šestidílná série. Možná ho Dark Horse konecne vypustí do světa těsně před filmem. Opravdu těžko říct.
No už dlouhou dobu to vypadá na asi první šuplíkový komiks Tak dlouho o tom budoujen mluvit, až se to pak nějak zamluví a nepovšimnutě to nevýjde vůbec...
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 22/04/2013 (22. dubna 2013)
Odpověd na #1320 příspěvek od Const.ex
A neví se kdy bude hlavně ten komiks Xerxes??
Težko říct, mluví se o tom už pěkně dlouho. Mělo to vyjít původně v roce 2011 jako šestidílná série. Možná ho Dark Horse konecne vypustí do světa těsně před filmem. Opravdu těžko říct.
Const.ex Offline
Const.ex 22/04/2013 (22. dubna 2013)
A neví se kdy bude hlavně ten komiks Xerxes??
nightwing Offline
nightwing 22/04/2013 (22. dubna 2013)
v tento film vkládám velké naděje jednička se mi hodně líbila a proto doufám že bude dvojka také senzační a plná napínavích bojů.
Minotaur.cz