Man of Steel: Vše okolo nového Supermana!

7. srpna 2011 Voyager Diskuze (0)

Stručně a jasně! Kal-El z kryptonu a jeho nový film!

Man of Steel: Vše okolo nového Supermana!

Včera jsem vám ve stručnosti vylíčil informace o Spider-manu a jeho restartu. Dneska bych chtěl uvést komiksové pecky pod palcem Warner Bros. Ty mají napřiklad na starosti Green Lanter, kterého zrovna můžeme očekávat v kině, tak i chystaného třetího Batmana od Christhopera Nolana a nyní i Super-mana.

Knihy Dobrovský

Ten je na tom podobně jako Spider-man ne-li možná hůř. Celý tento reboot by měl režisérovat Zack Snyder, který má v této prefesi docela dost zdařilých kousků. Mezi ně patři "300: Bitva u Thermopyl" nebo napřiklad "Strážci - Watchmen", kteří spadají pod vydavatelství DC Comics. Hlavní roli získal Henry Cavill. Už v předchozím díle "Super-man se vrací" byl kandidátem na roli Kal-Ela, ale přímo před nosem ho předběhl Brandon Routh. Slavnou reportérku Lois Laneovou si zahraje Amy Adams. Zrzka z filmu The Fighter, Noc v Muzeu 2, atd. Rodiče Clarka Kenta ztvární Diana Lane a Kevin Costner.

Zbývá už jen protivník hlavnímu hrdinovi. Jim bude samotný Generál Zod. Byli zvažováni Viggo Mortenson, Daniel Day-Lewis a Michael Shannon. Michael Shannon byl žhavým favoritem a roli také získal. Mohli jsme ho vidět v nominovaném filmu na Oscara - Nouzový východ nebo v zajimavém seriálu realizovaným produkcí HBO  - Impérium - Mafie v Atlantic City.

Oficiální název pro tento díl "Man of Steel" uvidíme v kinech v roce 2013. Po stránce herecké a tvůrčí se máme na co těšit. Tímto neukončuji přínos novinek, nýbrž začínám. Jak něco nového pozře světlo světa, budeme vás informovat!

O autorovi

Voyager
Voyager

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku