Každé léto nový Star Wars film

18. dubna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (4)
Každé léto nový Star Wars film

Ano je to tak! Všichni fanoušci Star Wars se budou moct těšit na každoroční sousto v podobě Star Wars filmu. Připravte si peněženky, začínáme v létě 2015!

Knihy Dobrovský

Disney a Lucasfilm oznámil na CinemaCon v Las Vegas, že Star Wars: Epizoda VII bude vypuštěna do světových kin někdy v létě roku 2015. Také bylo řečeno, že každé léto od tohoto data můžeme očekávat nový Star Wars kousek. Představa Disney je taková že by se měli střídat Star Wars epizodní filmy a filmy o jednotlivých postavách. Takže čistě teoreticky v roce 2016 se dočkáme třeba Bobba Fetta nebo Hana Sola. Poté v roce 2017 opět epizodní Star Wars film s pořadím VIII. A v podobném duchu by to mělo pokračovat.
 

Zatím samotné Disney neprozradilo žádné další informace o chystaných filmech. Ale vzpomeňme si, není to tak dávno, kdy Disney tvrdilo, že chce vypustit do světa dva až tří filmy ročně. Teď je situace jiná a uskromní se pouze na jeden. Možná kvůli kvalitě chystaných filmů to nebude od věci. Jedno je jisté. Disney má už jasný svůj jízdní řád, jen musíme netrpělivě vyčkávat a doufat, že se brzy definitivně zveřejní.

Jen pro pravé fanoušky Star Wars je tu jedna chybka. Zatím doposud všechny filmy Star Wars měli premiéru v květnu a tak nějak se tento měsíc vžil. Je možné, že toto datum bylo stanoveno kvůli konkurenčním The Avengers 2, kteří mají právě naplánováno svojí premiéru na květen. No uvidíme.
 

První film nás čeká tedy za dva roky pár měsíců. Režírovat Star Wars: Epizoda VII  bude J.J. Abrams a o scénář se postará Michael Arndt.

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Galaxy Fighter Offline
Galaxy Fighter 21/04/2013 (21. dubna 2013)
Na jednu stranu se docela těším,ale bojím že se to bude řídit podle hesla Kvantita nad kvalitou.Ale at to bude vypadat,jak chce,rozhodně to nebůže být horší než SW I:Phantom Menace :D
Const.ex Offline
Const.ex 18/04/2013 (18. dubna 2013)
Jednou ročně to je tak akorát za odměnu... třeba se to ustálí jako např. Vánoce, ty se taky chytli (i když to ze začátku taky moc nevypadalo). Škoda jen toho května. Tam by to sedlo jak hrnec na pr... Zrovna dneska jsme s kamarádem rozebírali SW a dospěl jsem k tomu, že se...
Batman Offline
Batman 18/04/2013 (18. dubna 2013)
Už se těším.Jen aby byly kvalitní.Přeci jen SW nikdy nebyly film který vypouští film každé 2 roky natož 1 rok.Uvidíme ale snad budou kvalitní všechny.Celkem mně zajímá jestli některý z nich dokáž překonat pro mě nejlepší díl ságy Imperium vrací úder.
bane Offline
bane 18/04/2013 (18. dubna 2013)
Paráda. Moc se těším.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku