Nový trailer na Star Trek: Into Darkness

17. dubna 2013 Damien Diskuze (5)
Nový trailer na Star Trek: Into Darkness

Pokud pro vás bylo nové video korejského tvůrce gangam stylu největší peckou posledních dní, možná byste si měli pustit žilou…, chci říci pustit si nový trailer k nadcházejícímu filmu z universa Star Treku. 

Knihy Dobrovský

Už jsme tu měli teaser a dva trailery. Teď byla do světa vypuštěna třetí ukázka na nový Abramsův velkofilm (rozpočet 185 milionů), který trochu poodkrývá zápletku děje.

Zatímco první trailer na Star Trek: Do temnoty se soustředil na filmového zloducha ztvárněného Benedictem Cumberbatchem, tento nám přibližuje kapitána Jamese T. Kirka a to, co by mohl dělat špatně. Začátek je stejný jako první trailer: pohled na rozsáhlé město, ale místo zlosynovy tváře se objeví Chris Pine, který musí jít proti novému protivníkovi. Klip nabízí bližší pohled na Kirka, stejně jako vyostřenou scénu, ve které čelí Cumberbatchovi a jeho posádce v boji v otevřeném vesmíru. 

?

Osobně mě ukázka na Star Trek nabudila víc, než na Iron Mana a fakt, že hlavního padoucha hraje ten, kdo ho hraje, moje očekávání razantně zvyšuje. Avšak asi nic letos nepokoří moji nedočkavost na Man of Steel. Jak je tomu u Vás?

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

The First Robin Offline
The First Robin 17/04/2013 (17. dubna 2013)
Já bych ty šance viděl také vyrovnané. Star Treku jsem sice přišel na chuť až v posledních letech ( částečně i díky J.J. Abramsovi), ale trailer na Into Darkness je s tím na MOS minimálně srovnatelný. Například u „ žádná loď by neměla jít ke dnu bez svého...
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 17/04/2013 (17. dubna 2013)
Odpověd na #1295 příspěvek od Const.ex
Já bych Star Trek vs. Man of Steel viděl možná fifty-fifty... ale víc věřím ST.
No já se více přikláním rozhodne ke Star Trek a to díky perfektnímu restartovanému prvnímu dílu a taky díky tomu, že tento svět je mi blíže k srdci. Navíc J.J. Abrams je pro mě modla. Ale musím uznat, že Snyder má taky dobře našláplo.
Const.ex Offline
Const.ex 17/04/2013 (17. dubna 2013)
Já bych Star Trek vs. Man of Steel viděl možná fifty-fifty... ale víc věřím ST.
Batman Offline
Batman 17/04/2013 (17. dubna 2013)
Taky mi nezbývá než se přiklonit k tomuto tvrzení.Man of steel bude nepokořitelný.
bane Offline
bane 17/04/2013 (17. dubna 2013)
Jsem na tom stejně. Pochybuju, že by letos cokoliv dokázalo Man of Steel pokořit.
Minotaur.cz