Star Wars: Reclamation jako náhradník za The Clone Wars

16. dubna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (7)
Star Wars: Reclamation jako náhradník za The Clone Wars

Všichni fanoušci Star Wars dobře znají animovaný seriál Star Wars: The Clone Wars. Možná, ale všichni neví to, že tento seriál je u konce. Ale neděsme se, máme tu už náhradu a jmenuje se Star Wars: Reclamation.

Knihy Dobrovský

Seriál Star Wars: The Clone Wars končí! Co bude dál? Tak na to už máme odpověď. Přinášíme vám unikátní fotografie rozdělaného scénáře nového náhradníka zvaného Star Wars: Reclamation. A jak to tak vypadá, je to více než lákavá záležitost.

První pár stránek příběhu a postav pro tuto novou série publikovalo IMDB . Nejzajímavější je pak věc, kde bude nový animovaný seriál zasazen. Mluví se konkrétně o 15 letech po filmové epizodě VI Return of the Jedi. A zároveň o patnáct let dříve než budoucí Epizoda VII. To nám tak trochu napovídá, jestli umíme dobře počítat, že Epizoda VII se bude odehrávat 30 let po Epizode VI. Myšlenka je to pěkná a byla by i naprosto logická a adekvátní k věku herců. No uvidíme.

Samotný seriál by měl být točen stejnou technologií jako The Clone Wars. Nejvíce je ale zajímavá myšlenka toho, že se dozvíme, co naši známí hrdinové v té dlouhé odmlce mezi epizodami dělali. Samozřejmě seriál ani budoucí epizoda VII nebere ohled na všechny knihy, komiksy ani hry, které Star Wars univerzum po Epizode VI rozšiřovalo.

Nakonec slíbené fotografie scénáře. Všichni co, zvládáte alespoň trochu angličtinu, doporučuji přečíst. Protože předložené charaktery vypadají více než lákavě.

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

damic Offline
damic 17/04/2013 (17. dubna 2013)
Tak to je naprostá bomba! Věděl jsem, že po Clone Wars má přijít další SW seriál a že scénáristi mají v zásobě teprv to nejlepší, co napsali! Jen jsem se už nedočetl, v jaké době to bude pokračovat a jsem strašně moc rád, že to bude právě v tomto období. Těším...
Batman Offline
Batman 16/04/2013 (16. dubna 2013)
Už se těším.Dlouhou dobu mně děsilo to že místo Clone wars bude chodit Gungan hero který by vyprávěl o Gunganech.No hrůza.Navíc jsem se naštval když ten co to má na starosti prohlásil že gungané jsou roztomilí a tak je budou milovat všechny děti zná ten člověk Jar Jar...
bane Offline
bane 16/04/2013 (16. dubna 2013)
Jako fanoušek SW řkám ano! Když jsem se doslechl o zrušení seriálu SW: Clone Wars, byl jsem velmi zklamaný. A najednou příjde tohle. Myslím, že to bude stát za to, tak se nechme překvapit. Rozhodně se moc těším.
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 16/04/2013 (16. dubna 2013)
Odpověd na #1272 příspěvek od Const.ex
Bohužel nežijeme v utopické společnosti, kde značka STAR WARS znamená automaticky i kvalitu. Ale jinak zápal pro věc se cení Zajímavá mě ale příjde zmínka o podlaží 1313... to bymohlo znači, že zrušení hry STAR WARS 1313 možná nebude tak defnitivní. Doufám, že ho tedy nechají dodělat nějaké externí firmě.
Samozřejmě netvrdím, že se kvalita musí jednoznačně dostavit, ale tak nějak si to jako fanoušek plný očekávání nemužu odpustit . Jinak Star Wars 1313 byla velká ztráta. Netrpělivě jsem ho očekával a pak nám rozpustí LucasArts. No jediné zadní vrátka vidím, stejně jako...
Const.ex Offline
Const.ex 16/04/2013 (16. dubna 2013)
Odpověd na #1271 příspěvek od gumidekmedvidek
S tím věkovým posunem naprosto souhlasím, snad se tedy povede. Jinak do Star Wars undergroundu už myslím patříme. Protestsong nevím, osobně mi vůbec nevadí tyto alternativní dějove kličky. Já mam mysl otevřenou a klidne to všechno poberu. Má to štítek Star Wars? Beru to všemi deseti!
Bohužel nežijeme v utopické společnosti, kde značka STAR WARS znamená automaticky i kvalitu. Ale jinak zápal pro věc se cení Zajímavá mě ale příjde zmínka o podlaží 1313... to bymohlo znači, že zrušení hry STAR WARS 1313 možná nebude tak defnitivní. Doufám, že ho tedy...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku