R.I.P.D. Když je polda nemrtvý

13. dubna 2013 Damien Diskuze (1)
R.I.P.D. Když je polda nemrtvý

Mnozí z vás už asi slyšeli o adaptaci komiksu o dvou nemrtvých policistech. K sobotnímu obědu přikládám pár fotek a krátký popis obsazení a toho, o co ve filmu půjde. 

Knihy Dobrovský

Film má na starosti Robert Schwentke, který se podílel na nedávném komixovém filmovém úspěchu RED nebo ho můžete znát jako režiséra poměrně dobrého seriálu Anatomie lži. Na csfd uvádí název jako R.I.P.D.-URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (a doufám, že je to pracovní název). Ve filmu si roli střihnou Jeff Bridges, který vypadá jako vždy krutopřísně a Ryan Reynolds, u kterého nikoho nezajímá, jak vypadá. Ryanova role byla nabídnuta Zachovi Galifianakisovi (Hangover), ale ten odstoupil kvůli jiným projektům. Tedy krátce k ději:

„Policista Nick (Reynolds) je, aspoň co si pamatuje, mrtvý. Dá se dohromady s dalším zesnulým detektivem, pistolníkem divokého západu (Bridges) a společně pracují pro elitní jednotku Rest In Peace Department, kde stopují a chytají mrtvé (nebo spíš nemrtvé), chodící po Zemi. Vzhledem k přelidnění Země totiž někteří neklidní duchové nešli tam, kam by měli jít a stále se skrývají mezi živými. Technicky vzato pracovníci R.I.P.D. nejsou oprávněni zabít někoho živého a také nesmí kontaktovat nikoho z jejich předchozího života (dohlíží na to Mary-Louise Parker). Ale Nick je stíhán podezřením, že byl zavražděn jiným policistou (hraje ho Kevin Bacon) a to prostě nemůže nechat být.“

Vypadá to na zajímavý projekt (a s magorem Galifianakisem by byl ještě zajímavější), a jelikož od toho nemám žádná speciální očekávání, nechám se překvapit. Přikládám tedy ještě pár obrázků. 

Pokud Vás zajímá předloha, více se dozvíte v Keramově review!

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Const.ex Offline
Const.ex 14/04/2013 (14. dubna 2013)
A toto kolo vyhrává... KERAM! Přečtu si určitě radši komiks
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku