Původní myšlenka Star Wars již brzy v minisérii!

3. dubna 2013 gumidekmedvidek Diskuze (10)
Původní myšlenka Star Wars již brzy v minisérii!

Letošní rok Star Wars komiksům rozhodně přeje, už od ledna tu máme pořádný restart v podobě série Star Wars (2013) a před pár dny vyšlo první číslo Star Wars: Legacy (vol.2). Navíc první jmenovaná série se dočká neuvěřitelného 4th printing (3. Dotisku)! A nyní nakladatelství Dark Horse Comics přichází s další sérii, která vychází z prvních myšlenek George Lucase o Star Wars.

Knihy Dobrovský

Internet na Velikonoční pondělí zaplavila zpráva o nové sérii Star Wars. Kdyby to nebyl zároveň den, kdy si celosvětově tak trochu utahujeme s lidí, tak bychom jásali radostí. Jenomže tato zpráva vypadá poměrně pravdivě.

Vypadá to tak že si pro nás Dark Horse chystá konkrétně osmidílnou minisérii, která bude vycházet z prvotního scénáře George Lucase.  Děj bychom měli především chápat jako alternativní příběh, protože jak postavy, tak samotný děj je dosti odlišný od filmového ztvárnění v roce 1977. Údajně tento prvotní scénář pochází z roku 1974. Takže zde potkáme postavy jako Jedi Annikina Starkillera nebo generál Luke Skywalker. Aby toho nebylo málo tak právě Han Solo je ztvárněn jako mimozemšťan. Konkrétně v komiksu by měl být vyobrazen jako ještěr (No Hane kam jsi to dospěl?).

Dále o scénář by se měl postarat veliký znalec Star Wars univerza Jonathan W. Rinzler. Jonathan sice není komiksový scénarista, ale vztah k tématu rozhodně má. Uvidíme, jak to teda zvládne. Série má vyjít někdy v září tohoto roku a má nést název (jak dokazuje fotografie z prezentace) jednoduše The Star Wars.

Aby toho nebylo málo tak Vám přinášíme exklusivní koncept art Ralpha McQuarrieho. No vypadá to, že nás čeká rok Star Wars překvapení!

Zdroj: cswu.cz

 

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 05/04/2013 (5. dubna 2013)
Odpověd na #1217 příspěvek od Const.ex
No tak pokud to na poslední chvíli vše-lépe-vědoucí Disney nezatrhne, tak to bude paráda. Už se těším na tu kupu variant coveru co budu muset dát dokupy... abych pak zjistil, že to spekulanti zas všechno skoupili a následně to prodavali za desetinásobek ceny... no nemůžu se už dočkat Pokud to bude aspoň, tak zajímavé...
No doufam, že budou variant covery! Na ty se totiž taky strašně těším. Ta série bude stát za to =).
Const.ex Offline
Const.ex 05/04/2013 (5. dubna 2013)
No tak pokud to na poslední chvíli vše-lépe-vědoucí Disney nezatrhne, tak to bude paráda. Už se těším na tu kupu variant coveru co budu muset dát dokupy... abych pak zjistil, že to spekulanti zas všechno skoupili a následně to prodavali za desetinásobek ceny... no nemůžu se...
damic Offline
damic 05/04/2013 (5. dubna 2013)
Odpověd na #1189 příspěvek od gumidekmedvidek
Taky jsem náramně zvědav jaké to bude. Jak omnibus tak minisérie. V případě minisérie jsem plný očekávání. Jak říkáš, Rinzler je určitě správná volba a nepochybuji že se minisérie vyvede. Ale říkám nejedná se na 100% potvrzenou informaci. Přeci jen ten 1.duben mě drží na vlnách pochybnosti, ikdyž na druhou...
Určitě, v jeho rukou se toho nebojím, spíš se bojím toho, že to není 100% potvrzeno, ale spíše tomu věřím než nevěřím, na apríla jsem byl pěkně napálen, tak snad to nebude podruhé hehe )). Každopádně s tebou souhlasím s tím, jaká je tady fanouškovská základna, a...
bane Offline
bane 04/04/2013 (4. dubna 2013)
Na tohle se těším. Vždycky mě zajímalo jakou představu měl o Star Wars Lucas, když na nich začal pracovat, takže se rozhodně těším.
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 04/04/2013 (4. dubna 2013)
Odpověd na #1190 příspěvek od Batman
Ty jo už se těším.Jako velký,velký a velký fanoušek Star Wars.Na recenzi na Omnibus se těším taky.
Tak to jsem rád. Recenze by mohla být do dvou týdnů. Jinak jsem rád že je zde i silná Star Wars komunita.
Minotaur.cz