Iron Man 3: Co vše o něm víme? Část 4/4

17. března 2013 TommyEmko Diskuze (9)
Iron Man 3: Co vše o něm víme? Část 4/4

Pojďme společně zatlačit slzy a přečíst si poslední díl mého mini seriálu o nadcházejícím filmu Iron Man 3. Máme za sebou malé povídání o postavách, příběhu a dokonce jsme se podívali i na plakáty. Jediné co nám tedy zbývá jsou již jen trailery a ostatní videa.

Knihy Dobrovský
  1. Herecké obsazení
  2. Informace a příběh
  3. Fotky a plakáty
  4. Trailery a videa

 

4. Trailery a videa

Pojďme se tedy dnes zaměřit na tu poslední audiovizuální složku. A jak lépe začít, než tím veselejším. Tím samozřejmě myslím fanoušky přetvořené home made trailery. A rovnou si je dáme "side-by-side" s originálními trailery.

Dále se mrkneme na další fanouškovsky vytvořené (ani nevím jestli se to tak dá nazvat) trailery.

Další kategorii fanouškovských trailerů. Tvoří sestřih různých filmů, tak aby byl vytvořen jimi požadovaný efekt reálného traileru. To se ne vždy ovšem povede. Když jsem se probíral všemi videi na youtube, abych pro Vás vybral jen to nejlepší. Zjistil jsem, že těch které by stáli za řeč je mizivé množství, přesněji dva. Zbytek tvoří jen různě přestříhané a pár sekvencemi doplněné původní originální trailery, nebo originální trailery s jinou zvukovou stopou. A nebo mash-up videa, kde je stopa z prvního traileru napasována na jiná videa či trailery. Tyto věci jsem vypustil, aby vám z nich nešla hlava kolem tak jako mě.

A teď už se tedy pojďme podívat na ty oficiální videa. A vezmeme to v následujícím pořadí: Super Bowl Spot, Super Bowl Teaser Trailer a pak budou následovat první a druhý trailer.

A tímto dnešním textově nenáročným posledním dílem mé mini série, se s vámi rozloučím a snad někdy na viděnou u dalších mini seriálů.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

bane Offline
bane 20/03/2013 (20. března 2013)
Odpověd na #1057 příspěvek od Batman
Ten kdo má rád marvel at se koukne na www.Fandíme Filmu.cz je tam video z Comic conu z Ant mana jenže ve špatné kvalitě ale i tak doporučuji zhlédnout.
Už jsem to video viděl a vypadá super! Těším se až ten film bude.
Batman Offline
Batman 20/03/2013 (20. března 2013)
Ten kdo má rád marvel at se koukne na www.Fandíme Filmu.cz je tam video z Comic conu z Ant mana jenže ve špatné kvalitě ale i tak doporučuji zhlédnout.
bane Offline
bane 18/03/2013 (18. března 2013)
Super! Doufal jsem, že příští seriál se zaměří na Man of Steel.
Batman Offline
Batman 18/03/2013 (18. března 2013)
Opět skvělé škoda že to skončilo.Jo na Man of steel se těším.
Voyager Offline
Voyager 18/03/2013 (18. března 2013)
Good job!!!
Minotaur.cz