Marvel si pro nás nachystal nové serie pro mobilní zařízení

11. března 2013 TommyEmko Diskuze (5)
Marvel si pro nás nachystal nové serie pro mobilní zařízení

V loňském roku Marvel spustil nový projekt Infinite Comics. Kde se prostřednictvím nových komiksů pro chytré telefony a tablety snaží přilákat nové fanoušky. Revolučním způsobem tak můžeme říct, že tím komiksy posouvají na nový level. Klasické sešitovky to sice asi nikdy nenahradí, ale s novým věkem moderních technologií je to určitě krok vpřed.

Knihy Dobrovský

 

A nyní Mavel s projektem Infinite Comics, dělá další dobrý krok kupředu. Včera (10.března 2013) na SXSW oznámil, že začátkem července, bude vydávat každý týden nový digitální komiks po celý následující rok. Bude se jednat o čtyři 13ti dílné série, ve kterých se dočkáme těch největších Márveláckých hrdinů. Vše začne příběhem Wolverina, jenž budou mít na starosti Jason Aaron a Jason Latour.

Titul ponese jméno Wolverin: Japans Most Wanted, scénář napsali jak už jsem zmiňoval Jason Aaron a Jason Latour a bude obsahovat kresby Paco Diaz. Příběh bude zasazen do Japonska, kde bude Wolverine čelit Silver Samuraji a armádě ninjů, což povede k další konfrontaci se Sabertoothem. Prvního čísla se dočkáme 9. července.

 

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Traum Offline
Traum 13/03/2013 (13. března 2013)
A windows phony zase nic damn you bill gates!!!!
Const.ex Offline
Const.ex 12/03/2013 (12. března 2013)
No už teď mě z tabletu po pár hodinách bolí ruka... a to ty stránky komiksů vlastně rukou jen úsporně posouvám! Ale tohle? To abych si s tímhle novým typem komiksů nechal radši ruku rovnou vyměnit. Bože mě bolí ruka! :D Ale nápad dobrej. Doufám, že ty příběhy budou...
TommyEmko Offline
TommyEmko 11/03/2013 (11. března 2013)
Tak co sem se koukal Infinite komiksy by měli být jak pro Android tak pro iOS (nebo spíše aplikace, přes kterou se tyto komiksy čtou). A co se týče ceny tak k této serii ještě není určena nebo jsem ji nikde nenašel, ale dřívější komiksy ze serie AvX stáli 99 centů.
Elhonzo Offline
Elhonzo 11/03/2013 (11. března 2013)
Tak ta reklama je jak pro dementy :D ale vypadá to zajímavě bude i Android nebo jen iOS ?
fLENDY Offline
fLENDY 11/03/2013 (11. března 2013)
Chtěl bych se zeptat, zda-li to bude placené, nebo to bude free?
Minotaur.cz