James McAvoy se uchází o roli v remakeu Vrány

1. března 2013 Damien Diskuze (2)
James McAvoy se uchází o roli v remakeu Vrány

Možná už jste slyšelo o chystané předělávce kultovního filmu Vrána, který je ve stádiu vývoje už roky. Po celou tu dobu se spekulovalo se jmény jako Bradley Cooper a Mark Wahlberg, ale nic z toho nebylo. Dokud producenti budou hledat představitele hlavní postavy, projekt k ledu nepůjde. A vypadá to, že by Vránu mohl hrát mladičký doktor Xavier. 

Knihy Dobrovský

Pokud bude McAvoy vybrán, zahraje si Erika Dravena, který byl brutálně zavražděn spolu se svou snoubenkou a posléze se vrací ze záhrobí, aby se vrahům pomstil. Tedy jde o stejný příběh, který už podle komixu O’Baara natočili v roce 1989. Režie by se měl ujmout F. Javier Gutierrez a scénáře Jesse Wigutow (ani jednoho neznám). Nic proti Jamesovi, je to solidní herec, ale nemůžu se zbavit pocitu, že se prostě do této role nehodí. Na každý pád mi přijde směšné, že chtějí film točit znova. Když už ne kvůli tomu, že to je jednou dobře natočený, tak aspoň z piety k Leemu, který při filmu tragicky zahynul. Co vy na to?

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Morzael Offline
Morzael 02/03/2013 (2. března 2013)
Nechte sakra Erica odpočívat v pokoji s Brandonem Lee, lepší to neuděláte a všechny, kteří mají rádi komiks, tím akorát naserete... Vždyť OBarr dělá další komiksy ze série Vrána, tak zfilmujte ty... a McAvoyi sorráč, ale ne... :-D
zuza Offline
zuza 01/03/2013 (1. března 2013)
Je to zbytečný točit, když už jednu super Vránu máme. Navíc je fakt že McAvoy se na to vůbec nehodí. Pokání ok, Wanted dejme tomu, ale jako nesmrtelnýho mstitele bych, když už teda, chtěla někoho...já ani nevim. Brandon Lee byl výbornej, takže to se pak těžko rozhoduje.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku