Matthew Vaughn se hlásí jako producent k rebootu Fantastic Four

25. února 2013 TommyEmko Diskuze (0)
Matthew Vaughn se hlásí jako producent k rebootu Fantastic Four

Dlouho se o něm mluvilo, dlouho se na něj čekalo a konečně to vypadá, že se věci posouvají správným směrem. Ano, mluvím o rebootu filmu Fantastic Four, ten zná již svého režiséra, scénáristu a teď už i producenta. Tím producentem není nikdo jiný, než samotný Matthew Vaughn.

Knihy Dobrovský

Ano, čtete správně, podle serveru Deadline.com se Mathew Vaughn postará o produkci nových Fantastic Four pro studio 20th Century FOX. Na režisérskou sesli se posadí Josh Trank, režisér úspěšného filmu Chronicle, o scénář se postará Jeremy Slater. A datum premiéry už bylo nastaveno na 6. března 2015.

Účast Matthew Vaughna je sice překvapivá, ale dalo se s ní počítat. Na svém pažbě už má totiž několik komiksových zářezů. Ať už to sou předloňští (2011) X-Men: First Class nebo filmu Stardust, který je natočený podle ne moc komisové knihy Neila Gaimana a Charlese Vesse, která vyšla pod nakladatelstvím Vertigo a nebo Kick Ass Franka Milara a Johna Romity Jr.

Tak co si o tom myslíte? Těšíte se? Byli by jste rádi kdyby se FF podobali již zmiňovanému filmu Chronicle? Diskuze je Vaše!

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz