Chystá se film podle starého komiksu Stana Leeho

22. února 2013 Damien Diskuze (3)
Chystá se film podle starého komiksu Stana Leeho

Kdybych řekl Annihilator, málokomu by se to slovo spojilo s jedním nespecifikovaným komiksovým hrdinou asijského původu, kterého kdysi dávno vymyslel Stan Lee. Teď to vypadá, že bude mít vlastní film.

Knihy Dobrovský

Tvorbu Stana Leeho snad vzhledem k povaze webu a lidí, kteří sem chodí, nemusím připomínat. Nejužší jádro Marveláckých hrdinů vzešlo z jeho pera a kromě nich i projekt s honosným názvem Annihilator. To má, prosím pěkně, být čínský vězeň, který prošel nějakými vědeckými procedurami, napíchali do něj jakýs sajrajt, takže získal schopnosti několika různých zvířat. Producent Barry Josephson (Sběratelé kostí, Wild Wild West) už se upsal, že s filmem Magic Storm Entertainment pomůže. Scénář napsal Dan Gilroy (The Bourne Legacy, Ocelová pěst). Josephson později prohlásil:

„Jeden z mých snů, když jsem začínal jako producent, bylo pracovat se Stanem Lee. Teď, s úžasným scénářem Dana Gilroye se ten sen stal skutečností.“

Máme také shrnutí děje filmu Annihilator. Přečtěte si ho a pak nám můžete napsat, co si to tom myslíte.

„Film je o čínském emigrantovi Mingovi, který si musí vybrat, buď zůstane ve vězení, nebo vstoupí do tajného amerického programu (v originále super solider program, aby bylo jasno). Ten se soustředí na genetické vylepšování z různých zvířecích druhů. Ming se rozhodne podrobit se téměř smrtelné proceduře, ale díky svému extrémnímu odhodlání získanému díky cvičení Qijong a bojovým uměním, které se tradičně učí v jeho rodině, přežije. Nyní, vyzbrojen pozoruhodnými schopnostmi se musí střetnout se svým úhlavním nepřítelem, který je taktéž geneticky upraven. Náš hrdina je nucen se postavit ne jen svým vlastním démonům, ale i muži, který zničil vše, co znal a co miloval.“

Tááákže, abych tak pravdu řekl, někde jsem to už slyšel. Jak příběh, tak motiv, tak schopnosti. V podstatě se dá říct, že je to mix všech možných již natočených filmů nebo napsaných komixů. Jako dobře, kdybych byl producent, tak bych byl taky unešený ze spolupráce se Stanem Lee. Ale kdybych měl točit tenhle mišmaš… No nevím. Třeba to bude dobré, ale pochybuji o tom.

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

bane Offline
bane 24/02/2013 (24. února 2013)
Odpověd na #828 příspěvek od Batman
Nechápu proč na plátna převádět tak neznámého hrdinu.Celkově ani ten koncept se mi nezamlouvá.Divím se že Stan vymyslel něco takového.Tohle totíž zní jako scénař čínského akčního filmu a ne superhrdinského komiksu.No uvidíme ale stejně bych na filmovém plátně vyděl raději jiného hrdinu.
Přesně. Navíc myslím že tento film nemá šanci moc vydělat, například v porovnání s Foxem. Na něco takového by do kina moc lidí nešlo.
Batman Offline
Batman 24/02/2013 (24. února 2013)
Nechápu proč na plátna převádět tak neznámého hrdinu.Celkově ani ten koncept se mi nezamlouvá.Divím se že Stan vymyslel něco takového.Tohle totíž zní jako scénař čínského akčního filmu a ne superhrdinského komiksu.No uvidíme ale stejně bych na filmovém plátně vyděl...
bane Offline
bane 23/02/2013 (23. února 2013)
Těžko říct jestli tohle bude fungovat.
Minotaur.cz