Sin City 2 našlo svého hlavního záporáka

6. února 2013 Damien Diskuze (0)
Sin City 2 našlo svého hlavního záporáka

Mafiánský boss Herr Wallenquist má svého představitele. Je jím u nás spíše méně známý herec, Stacy Keach.

Knihy Dobrovský

Robert Rodriguez se nikdy nebál přemýšlet mimo rámec konvencí. Stačí se podívat na poslední obsazení Sin City 2. Ve filmu už teď bude hrát poměrně ohromující skvadra herců, jako Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Eva Green a Josh Brolin, ale teď si režisér vybral Stacyho Keache, aby hrál hlavního mizeru v jeho sequelu. Keach je v Americe evidentně hodně známý za ztvárnění staré filmové, seriálové, rozhlasové a komixoé postavy Mike Hammera, kterého zahrál v seriálu z osmdesátých let (u nás myslím jako Murder Me, Murder You). Jinak hrál toho grázla ve filmu Kult hákového kříže a objevil se i v Bournově odkazu.

Keach bude hrát postavu mafiánského bosse jménem Wallenquist. Frank Miller jí popsal jako „muže, který nemůže být spasen. Je to čiré zlo.“ To říká hodně, když uvážíme, jaká hrozná spodina říká městu hříchu domov.

Když se na to podíváte ještě trochu hlouběji (třeba na Sin City Wiki), zjistíte, že „Wallenquist, aka ‚the Kraut‘ je záhadný a mocný německo-americký šéf mafiánů z Basin City.  Jeho cílem je toliko dosáhnout moci a zisku, bez ohledu na to, jak nezákonně to získá. Jeho obličej je plný jizev a spálenin.“

Takže to bychom měli záporáka. Zní to jako prima chlapík, co říkáte?

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz