Star Wars filmy o jednotlivých hrdinech potvrzeny!

6. února 2013 gumidekmedvidek Diskuze (18)
Star Wars filmy o jednotlivých hrdinech potvrzeny!

Ano, je to tak! Ředitel obchodní společnosti Disney potvrdil, že vzniknou filmy o jednotlivých postavách světa Star Wars.

Knihy Dobrovský

Zdálo se to jako velký vtip, když Disney ohlásilo Epizodu VII na rok 2015 a nyní je to tvrdá realita pod režií J.J. Abramse a scénáristy Michael Arndta. S tímto obsazením se můžeme přinejmenším těšit na kvalitní film.

Nedávno jsme byly svědky toho jak Larry Kasdan (Empire Strikes Back, Return of the Jedi) a Simon Kinberg (Sherlock Holmes, X-Men: The Last Stand) spekuluji v rozhovoru CNBC o tom že, vzniknou filmy o postavách ze Star Wars univerza.  Nikdo tomu nevěnoval moc pozornosti, neboť takových fláků jsme tu už měli nespočet.

Nyní vystoupil ředitel obchodní společnosti Disney Bob Iger a potvrdil všechny řeči a spekulace obou pánů. Navíc dodal to, že oba na filmech už pracují. Jestli to mají teprve v hlavě nebo i něco na papíře těžko říct. Bohužel neprozradil, o které charaktery půjde.

Vypadá to tak, že řeči kolem prohlášení Disney, které slibovali dva až tři Star Wars filmy ročně, začínají být skoro reálné. Nakonec zůstává otázka, jaké postavy se podívají na velké plátno v sólo filmech.  Spekulace byla o Bobba Fettovi a Yodovi. Co si myslíte vy? Jaké postavy by si zasloužili svůj vlastní film?

O autorovi

gumidekmedvidek
gumidekmedvidek

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

bane Offline
bane 10/02/2013 (10. února 2013)
Také jsem už četl ten článek o chystaných filmech s jednotlivými hrdiny. Boba Fett je jedna z mých nejoblíbenějších postav ze Star Wars, takže zpráva, že jeden z těchto filmů bude právě o něm mě naprosto nadchla. I když jsem čekal, že se děj tohoto filmu bude odehrávat...
damic Offline
damic 07/02/2013 (7. února 2013)
Děkuji vám oběma za doporučení, už déle si ho chci pořídit, ale teď se ještě více těším )). Přesně tak, taky si myslím, že Fett bude lepší a taky bych byl rád, kdyby byl dříve než Solo. Ale tak uvidíme, třeba to bude příjemné překvapení )). A díky za článek,...
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 07/02/2013 (7. února 2013)
Odpověd na #705 příspěvek od damic
Děkuji moc:). Jo na omnibus s ním se chystám, teď čtu Letopisy a mám dočtený Eskvadra Rogue, tak jak dočtu letopisy, tak si určitě koupím Bobbu)). Měl jsem za něj radost i ve Stínech impéria.
Presne tak je to potvrzene. Han Solo a Bobba Fett, jinak Omnibus Bobba Fett muzu jen doporucit. Jsem osobne strasne zvedavy jak to dopadne. K tomu filmu o Hanovi jsem zvedavej, nechci to odsoudit moc brzo, ale podle me Fett bude mit vetsi uspech, doufam ze vznikne drive. (docela dobry shrnujici...
damic Offline
damic 07/02/2013 (7. února 2013)
Děkuji moc:). Jo na omnibus s ním se chystám, teď čtu Letopisy a mám dočtený Eskvadra Rogue, tak jak dočtu letopisy, tak si určitě koupím Bobbu)). Měl jsem za něj radost i ve Stínech impéria.
Batman Offline
Batman 07/02/2013 (7. února 2013)
Jasně www.gorilla.cz. Jinak pokud tě Boba Fett zajímá tak doporučuji nějaký Star Wars magazín s ním a nebo Omnibus.
Minotaur.cz