Jaký asi bude film Justice League?

1. února 2013 Damien Diskuze (35)
Jaký asi bude film Justice League?

Neberte to jako nějakou oficiální informaci, spíš jako námět na konverzaci s kámošema večer u piva. A taky z toho nedělejte žádné závěry. Jsou to jen postřehy, co mě napadly ve vaně.

Knihy Dobrovský

Donesla se ke mně informace, že film Justice League nebude dobrý, nebo ne tak dobrý jako Avengers. Jako argumenty posloužilo hlavně obsazení hrdinů, kteří se v obou skupinách vyskytují. Podíval jsem se tomu na zoubek a obrázek si udělejte sami. Beru to samozřejmě s nadsázkou (jako celý web), ale něco na tom asi bude.

Takže co máme u Avengers?

Captain America - asi devadesátiletý chlápek, běhá rychleji, skáče výš, má trochu rychlejší pěsti ale hlavně ten morální kredit… pevný a lesklý jako jeho štít. Suma sumárum nic zas tak moc.

Iron Man - alkoholik s hodně hodně moc penězi a létajícím brněním co střílí. O něco lepší, ale pořád žádný šlágr.

Thor - dobře, je to bůh hromu, má velké kladivo, velké svaly a umí létat a metat blesky. Jenže stačí, aby ho tatínek poslal z domu, a může se jít klouzat.

Hulk - to je konečně chlapík. Super regenerace, super síla, střetnutí se stíhačkou mu nedělá problémy, stejně jako skákání přes města a navíc dech, co rozřízne bankovní tezor. Ale pořád na mě působí dojmem, že má v hlavě rozum malého hlodavce.

Hawkeye - týpek co střelí lukem mouchu do oka. Užitečné do cirkusu, ale proti takovému Darseidovi (pomineme, že je z jiného těsta a vesmíru) mu to je platné asi jako kuřecí stehno.

Black Widow - pěkná holka co umí mlátit chlapy. Asi bude taky superchytrá nebo tak něco.

Když to dáte dohromady, tak tam pár superschopností najdete, ale jinak se tenhle ansábl dost zapotí, jestli bude chtít zachránit svět. Vezměme si teď Justice League.

Superman - pominu že je nezničitelný, létá, má laserový zrak, dýchá ve vesmíru a podobný prkotiny a rovnou vás odkážu na to „super“ v jeho jménu.

Batman - geniální detektiv, multimilionář disponující hromadou technických udělátek a akcií.

Green Lantern - něco jako zelený strážce vesmíru, tenhle má navíc prsten, který stvoří cokoli si jen umane a limituje ho jen jeho představivost. A taky lítá, abych nezapoměl.

Aquaman - královna všech moří. Vládne veškeré mořské havěti, což je celkem na hovno, když k vám letí invaze z vesmíru. Ale je príma být s ním za dobře a snad najde využití.

Martian the Manhunter - tak to je něco jako mix Supermana, Xaviera, Wikipedie a Chucka Norrise, ale neplatí na něj ten zelený svítící kámen ani kulka do zad. Prostě borec.

Supergirl - pamatujete na toho chlápka co létá a to všechno okolo? Tak tohle je jeho sestřenka.

A když už jsme u Supermana v sukni, ve filmu Superman/Batman: Apokolyps nakopala řiť Darkseidovi skoro sama. Vzhledem k tomu, že Darkseid má být hlavní záporák Justice League filmu, nabízí se otázka, co bude dělat zbytek party. Jak dlouhý ten film bude? Patnáct minut? Režisér bude muset vytasit s fakt superkrutopřísnou nepřátelskou armádou, aby dala týhle grupě zabrat. 

Tak. Takhle to vidím já a vy teď jen diskutujte, konverzujte, mlaťte se po hlavě flaškama od piva a rozcházjte s holkama. Protože tohle téma, to je sprtelně vážný!

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

bane Offline
bane 19/06/2013 (19. června 2013)
Tak jsem četl článek ( na stránce nafilmu.cz ) ve kterém se píše, že prý bychom se filmů měli dočkat ve stanovených rocích ( já bych si být jima tak jistý nebyl ) o kterých jsme tu diskutovali. Navíc prý David S. Goyer naznačil něco ve smyslu toho, že by v druhém MOS mohl...
The First Robin Offline
The First Robin 17/06/2013 (17. června 2013)
Odpověd na #1616 příspěvek od Morzael
To máš pravdu no :-D. Stejně je strašný, jak to v podstatě celé stojí na tržbách v Americe, kde si na to lidi zajdou třeba třikrát, což tady si člověk zajde do kina tak třikrát za rok :-D. Takhle mě třeba mrzí, že nebyl další Prince of Persia, kterej se mi fakt líbil, ale v Americe měl nízké tržby. Ale tak myslím,...
Přesně tak. Není lepší příklad toho, jak se v současném světě měří kvalita a úspěšnost produktu než filmy. Na druhou stranu to chápu. Pokud bych stál na druhé straně té barikády prodejce(producent) vs. zákazník (divák) asi bych kromě toho, že mnou podpořený film...
bane Offline
bane 17/06/2013 (17. června 2013)
Co se týče Man of Steel 2 to si neodvažuju odhadovat ( i když možná, by to na konci roku 2014 přecejenom stihnout mohli, ale jak říkám toto si neodvažuju odhadovat ) a v případě JL si myslím, že si budem ještě muset počkat. Studio zřejmě pořád neví jak s ní vynaložit a...
Morzael Offline
Morzael 17/06/2013 (17. června 2013)
Odpověd na #1617 příspěvek od Batman
Tak ted´ jsem četl že Man of steel 2 bude nejspíš už příští rok.Načež 2015 Justice League.Více informací na fandíme filmu.No doufám že se to povede.I když mi to příjde dost nereálné.
Jj to si taky myslím, jako rok a půl minimálně to chtít bude, i kdyby měli už vybrané obsazení a tvůrce. Nejdřív mi to přijde reálně tak na začátek 2015.
Batman Offline
Batman 17/06/2013 (17. června 2013)
Tak ted´ jsem četl že Man of steel 2 bude nejspíš už příští rok.Načež 2015 Justice League.Více informací na fandíme filmu.No doufám že se to povede.I když mi to příjde dost nereálné.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku